Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

de componenten van de vezeloptica

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

de componenten van de vezeloptica

(33)
China het Lasapparaat van de de Optische Vezelfusie van 7800mAh FTTH, Digitale Automatische het Verbinden Machine fabriek

het Lasapparaat van de de Optische Vezelfusie van 7800mAh FTTH, Digitale Automatische het Verbinden Machine

Het lasapparaat van de de Optische Vezelfusie van FTTH Digitale automatische het Verbinden Machine Het Lasapparaat van de optische Vezelfusie Beschrijving Het de fusielasapparaat van GEZHI ai-8 gebruikt de ... Read More
2019-12-10 11:55:14
China Programmeur van de de modulecode van SFP SFP+ xfp de gbic qsfp+ voor gelezen EEPROM van optische zendontvanger fabriek

Programmeur van de de modulecode van SFP SFP+ xfp de gbic qsfp+ voor gelezen EEPROM van optische zendontvanger

Programmeursraad van optische zendontvangers GBIC, SFP, SFP+, XFP, X2, XENPAK Specificaties 1.read EEPROM van optische zendontvanger 2.change diverse waarden EEPROM van optische transceive Beschrijving: De ... Read More
2020-04-27 16:49:20
China De XFP aan XFP Componenten van de Vezeloptica, 10G OEO-WDM van Convertor3r Repearter Transponder fabriek

De XFP aan XFP Componenten van de Vezeloptica, 10G OEO-WDM van Convertor3r Repearter Transponder

De XFP aan XFP Componenten van de Vezeloptica, 10G OEO-Convertorwdm Transponder Standalone 10G OEO de Convertorrepeater van GEZHI Photonics met XFP-Groef aan XFP-Groef, die optisch - elektriciteit – optisch ... Read More
2020-04-27 19:39:49
China 6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor fabriek

6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor

6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor De media van Gigabitsfp de convertor zet vier 10/100/1000M UTP havens in twee 1000M SFP vezel om andere ... Read More
2020-04-27 19:37:28
China 10/100M 1310/1550nm kiezen Vezelwdm Tweerichtings 25km Vezel Optisch aan RJ45-Media Convertor uit fabriek

10/100M 1310/1550nm kiezen Vezelwdm Tweerichtings 25km Vezel Optisch aan RJ45-Media Convertor uit

10/100M 1310/1550nm kiezen WDM Tweerichtings 25km van de Wijze Enige Vezel Vezel Optisch aan RJ45-Media Convertor uit BESCHRIJVING De media convertor zet de transmissiemedia van Ethernet-signaal van CAT5 aan ... Read More
2020-04-27 19:35:38
China SFP+ aan SFP+ de Componenten van de Vezeloptica, OEO-Standalone Convertor3r repeater fabriek

SFP+ aan SFP+ de Componenten van de Vezeloptica, OEO-Standalone Convertor3r repeater

SFP+ aan SFP+ de Componenten van de Vezeloptica, 2 Havenstransponder w/volledige 3R Standalone Steun WDM van GEZHI Photonics 10G de Transponderoeo Convertor komt met twee SFP+ havens, is standalone apparaat dat ... Read More
2020-04-27 16:58:39
China Programmeursraad van optische zendontvangers GBIC, SFP, SFP+, XFP, X2, XENPAK fabriek

Programmeursraad van optische zendontvangers GBIC, SFP, SFP+, XFP, X2, XENPAK

Programmeursraad van optische zendontvangers GBIC, SFP, SFP+, XFP, X2, XENPAK Specificaties 1.read EEPROM van optische zendontvanger 2.change diverse waarden EEPROM van de optische zendontvanger Beschrijving: ... Read More
2020-04-27 16:50:02
China 1.25Gbps de Optische Zendontvanger van SFP, 120km Optische Zendontvanger van SFP van de Bereik de Enige Wijze fabriek

1.25Gbps de Optische Zendontvanger van SFP, 120km Optische Zendontvanger van SFP van de Bereik de Enige Wijze

1.25Gbps de Optische Zendontvanger van SFP, 120km Optische Zendontvanger van SFP van de Bereik de Enige Wijze GS-1255-12C (D) 1.25Gbps de Optische Zendontvanger van SFP, 120km Bereik Eigenschappen: ♦ Dubbele ... Read More
2020-04-27 16:47:43
China De Media van Gigabitsfp Convertor 10/100/1000Base-TX/FX Gateray gr.-1000-zoals-SFP fabriek

De Media van Gigabitsfp Convertor 10/100/1000Base-TX/FX Gateray gr.-1000-zoals-SFP

De Media van Gigabitsfp Convertor 10/100/1000Base-TX/FX Gateray gr.-1000-zoals-SFP Leeft IEEE 802.3ab en IEEE 802.3z na FX-de haven steunt heet-swappable Breidt vezelafstand tot 0.55km voor multi-mode vezel en ... Read More
2020-04-27 16:43:35
China OTDR-de Componenten van de Vezeloptica Gelijkaardig met Reflectometer van het de Tijddomein van EXFO/van JDSU de Optische fabriek

OTDR-de Componenten van de Vezeloptica Gelijkaardig met Reflectometer van het de Tijddomein van EXFO/van JDSU de Optische

Reflectometer van het de Tijddomein van de vezel de Optische OTDR machine Optische Vezel OTDR Beschrijving Dit geavanceerde kenmerkende hulpmiddel voor optische vezels staat de Vezelingenieur toe om een ... Read More
2019-12-10 11:55:14
Page 1 of 4|< 1 2 3 4 >|