Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productende componenten van de vezeloptica

6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor

China 6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor leverancier

Grote Afbeelding :  6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-middelen convertor

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 1pcs in een plastic zak
Levertijd: 2~7working dagen
Levering vermogen: 5000Pcs Per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Multi-havenmedia convertor UTP-Tarief: 10/100/1000Mbps
UTP-Haven: 4 haven RJ45 Golflengte: TX1310/RX1550
Optische Interface: LC/SC Toepassing: Data Center

 

6 van de de Schakelaar4*rj45 UTP haven 2*Fiber van Ethernet van de havenvezel de havenmedia Convertor

 

De media van Gigabitsfp de convertor zet vier 10/100/1000M UTP havens in twee 1000M SFP vezel om

andere fabrikanten van MSA volgzame SFPs

 

Overzicht

 

De media van gz-1000m-TSFP Gigabit SFP de convertor zet 10/100/1000M ethernet in SFP-vezel om. De 10/100/1000M SFP media convertor kan vier 10/100/1000M UTP havens en twee 1000M SFP groeven verstrekken. De klant kan verschillende 1000M SFP modules volgens vereiste, zoals enige wijze of multimode, lange transmissieafstand (1000Base-LX) of de korte transmissieafstand (1000Base-SX) of kopermodule van SFP kiezen (1000Base-t).


De 10/100/1000 SFP Media Convertors staat flexibele netwerkconfiguraties gebruikend SFP-zendontvangers die door GEZHI worden geleverd, of andere fabrikanten van MSA volgzame SFPs toe.

 

Eigenschappen:  

(de Media van 6Port SFP Convertor |6Port vezel optische Schakelaars)

  • Steunen 10/100/1000Base-t, protocol 1000Base-x.
  • 10M/100M/1000Mbps of automatisch onderhandeling
  • Multi-mode en Single-mode facultatieve gemakkelijke installatie
  • Steunenhoogtepunt/Half - duplexverrichting
  • Steunen tot 10k-byte JUMBOkader.
  • De Haven van de Suppotsvezel Trunking, de het Stijgen Bandbreedte van het Vezelkanaal en het Kanaalovertolligheid van de Leveringsvezel.
 
Productparameter:
Ethernetinterface Rj-45 (coaxiaal, verdraaid paar) Steun IEEE802.3u 1000Base-TXand 1000Base-FX
Ethernetschakelaar 10/100/1000Base-TX: Vier UTP RJ45 schakelaar
Vezelschakelaar 1000Base-FX: Twee SFP-GROEVEN, LC, Sc-schakelaar
Kabeltype de niet-beschermde 5 klassenkabel Cat.5UTP, kan 100 meters overbrengen
Optische vezelcategorie single-mode 8.3/125, 9/125, 10/125um, multi-mode 50/125, 62.5/125µm
Werkende Temperaturen 0~60°C
Opslagtemperaturen -20~85°C
Relatieve Vochtigheid 5% aan niet 95% die condenseren
Voeding 3A 5VDC±5%
Afmeting 140mm*110mm*40mm
 
Het opdracht geven van tot informatie:
Gz-1000m-TSFP/AC de media van 6ports Gigabit SFP convertor, 4*10/100/1000M koper ethernet havens, 2 SFP-groeven, macht AC 220V
SFP-module enige vezel (WDM), enige wijze, 20km
SFP-module Gs-1231-L2CD, 1.25G/1000M, duale vezel, enige wijze, 20KM

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)