Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

SFP Fiber Module

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

SFP Fiber Module

(50)
China DWDM 120KM SFP-Vezelmodule DWDM C - BAND 50/100GHz Zendontvanger voor SMF-mededelingen fabriek

DWDM 120KM SFP-Vezelmodule DWDM C - BAND 50/100GHz Zendontvanger voor SMF-mededelingen

DWDM 120KM SFP-Vezelmodule DWDM C - BAND 50/100GHz Zendontvanger voor SMF-mededelingen SFP 1.25G DWDM 120KM c-BAND 32dB 1.25Gbps de c-BAND 50/100GHz van SFP DWDM Zendontvanger Productomschrijving Vormfactor: ... Read More
2017-02-27 09:49:59
China vriespunt 550m van de de Vormfactor van Lc Mmf Kleine Pluggable de Zendontvangerfcc Volgzame Sfp van 1.25G 850nm fabriek

vriespunt 550m van de de Vormfactor van Lc Mmf Kleine Pluggable de Zendontvangerfcc Volgzame Sfp van 1.25G 850nm

vriespunt 550m van de de Vormfactor van Lc Mmf Kleine Pluggable de Zendontvangerfcc Volgzame Sfp van 1.25G 850nm De norm van IEEE 802.3z omvat 1000base-SX voor transmissie over multi-mode vezel, 1000base-LX ... Read More
2017-02-27 09:48:54
China 10G datumtarief SFP BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-schakelaar fabriek

10G datumtarief SFP BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-schakelaar

10G datumtarief SFP BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-schakelaar GPB-H123-L2C & GPB-H132-L2C Tx: 1270nm/Rx: de Zendontvanger van 1330nm BIDI SFP voor 10GbE Tx: 1330nm/Rx: de Zendontvanger van 1270nm BIDI ... Read More
2017-02-20 10:01:55
China de Zendontvangers SR4 MMF 850nm van 100G QSFP28 bereiken 100M, de schakelaar van MTP/MPO- fabriek

de Zendontvangers SR4 MMF 850nm van 100G QSFP28 bereiken 100M, de schakelaar van MTP/MPO-

de Zendontvangers SR4 van 100G QSFP28 Productomschrijving de Zendontvanger van 100G QSFP28 is een de vorm-Factor van 100Gb/s Kleine Pluggable (QSFP28) optische module. De QSFP28-full-duplex optische module ... Read More
2017-02-20 09:59:48
China 1000BASE - de Vezelmodule van CWDM SMF SFP, 1470nm 80km het enige Compatibele systeem van de zendontvangercisco van de wijzevezel fabriek

1000BASE - de Vezelmodule van CWDM SMF SFP, 1470nm 80km het enige Compatibele systeem van de zendontvangercisco van de wijzevezel

1000BASE - de Vezelmodule van CWDM SMF SFP, 1470nm 80km het enige Compatibele systeem van de zendontvangercisco van de wijzevezel GSC-12xx-L8C (D) de Optische Zendontvanger van 1.25Gbps CWDM SFP, 80km Bereik ... Read More
2017-01-18 11:05:32
China WDM bti-SFP-gbd20l-55/31s-c 1,25 Gbps SFP Vezelmodule Tx 1550nm Rx 1310nm SM/LC van TELCO fabriek

WDM bti-SFP-gbd20l-55/31s-c 1,25 Gbps SFP Vezelmodule Tx 1550nm Rx 1310nm SM/LC van TELCO

WDM 1,25 Gbps SFP Module Tx: 1550nm, Rx: 1310nm SM/LC voor optische transmissiesystemen GPB-5324x-L2x (D) 1.25Gbps de Tweerichtingszendontvanger van SFP, 20km Bereik NM TX/1310 van 1550nm RX Eigenschappen: ♦ ... Read More
2017-01-03 10:35:48
China 25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM Tweerichtings Enige de Vezelmedia van Wijzenetlink Convertor fabriek

25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM Tweerichtings Enige de Vezelmedia van Wijzenetlink Convertor

25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM Tweerichtings Enige Wijze Netlink Vezelmedia Convertor 10/100/1000M Vezelmedia Convertor De GEZHI-convertors zijn geclassificeerd als krachtbronmateriaal (PSE), en wanneer op ... Read More
2017-01-03 10:34:54
China SFP-1ge-sx-c 1000base-SX 850nm 500m LC-de Zendontvanger van de Jeneverbessen Optische Vezel fabriek

SFP-1ge-sx-c 1000base-SX 850nm 500m LC-de Zendontvanger van de Jeneverbessen Optische Vezel

SFP-1ge-sx-c 1000base-SX 850nm 500m de zendontvanger van de de Jeneverbessen optische vezel van LC (Finisar FTLF8519P2BNL-J4) GS-1285-S5x (D) 1.25Gbps de Optische Zendontvanger van SFP, het Bereik van 850nm ... Read More
2017-01-03 10:33:37
China 1G van de zendontvangersfp van SFP 1310nm 20km SFP de Vezelmodule compatibel met verious merk fabriek

1G van de zendontvangersfp van SFP 1310nm 20km SFP de Vezelmodule compatibel met verious merk

1G de zendontvanger van SFP 1310nm 20km SFP compatibel met verious merk. Productomschrijving: GEZHI is de originele fabrikant van GS-1231-L2x (D) - Single-mode Dubbele LC 20km SFP de Zendontvangermodule van 1... Read More
2017-01-03 10:33:10
China 1.25Gbps 1550nm 120km de Vezelmodule GSC-12xx-12C van CWDM SFP (D) voor optische transmissiesystemen fabriek

1.25Gbps 1550nm 120km de Vezelmodule GSC-12xx-12C van CWDM SFP (D) voor optische transmissiesystemen

1.25Gbps 1550nm 120km de Optische Zendontvanger GSC-12xx-12C van CWDM SFP (D) voor optische transmissiesystemen GSC-12xx-12C (D) de Optische Zendontvanger van 1.25Gbps CWDM SFP, 120km Bereik Eigenschappen: ♦ ... Read More
2017-01-03 10:32:53
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|