Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische Schakelaars

LC/PC Laag de Toevoegingsverlies van de schakelaar1x2 Mechanisch Optisch Schakelaar

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

LC/PC Laag de Toevoegingsverlies van de schakelaar1x2 Mechanisch Optisch Schakelaar

China LC/PC Laag de Toevoegingsverlies van de schakelaar1x2 Mechanisch Optisch Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  LC/PC Laag de Toevoegingsverlies van de schakelaar1x2 Mechanisch Optisch Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-1x2 optische Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 2pcs in een schuim met document Vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Levering vermogen: 60000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Fiber optische schakelaar golflengte: 1310/1550nm
kanaal: 1x2 controletype: Niet-sluit
Connector: LC/SC/FC/ST (PC OF APC) Toepassing: Optisch netwerk

LC/PC van het de Toevoegingsverlies van de schakelaar de Optische Schakelaar Lage Hoge Stabiliteit en de Betrouwbaarheid

 

De Mechanische Optische Schakelaar van GEZHI Photonics 1x2 verbindt optische kanalen door een inkomend optisch signaal in een geselecteerde outputvezel opnieuw te richten. Dit wordt bereikt gebruikend een octrooi aangevraagd opto-mechanische merkgebonden configuratie en via een elektrocontrolesignaal geactiveerd.
 
De Mechanische Optische Schakelaar van GEZHI Photonics 1x2 steunt al golflengte bij 1260nm~1650nm, biedt het ultrahoge betrouwbaarheid, laag toevoegingsverlies, snelle omschakelingssnelheid evenals tweerichtingsprestaties aan. De optische schakelaars worden wijd gebruikt voor Optische Netwerk, Bescherming, Zender en Ontvangersbescherming, Netwerkproefsysteem en Instrumentations.

 

 

Eigenschappen

  • Onovertroffen Lage Kosten
  • Laag toevoegingsverlies
  • De Isolatie van het Higkanaal
  • Hoge Stabiliteit en betrouwbaarheid

 
Specificatie

Parameters

 Gz-fsw-1×2
GolflengtewaaierNM850±40/1300±401260~1650
Het werken avelengthNM850/13001310/1490/1550/1625/1650
ToevoegingsverliesdBType: 0.8 Maximum: 1.2Type: 0.5 Maximum: 0.8
TerugkeerverliesdBMM≥30 SM≥50
OverspraakdBMM≥35 SM≥55
PDLdB≤0.05
WDLdB≤0.25
TDLdB≤0.25
HerhaalbaarheiddB≤±0.02
Voedingv3.0 of 5.0
Leventijden≥107
SchakelaartijdMej.≤8
Transmissiemachtmw≤500
Werkende Temperatuur-20~+70
Opslagtemperatuur-40~+85
Gewichtg16
Afmetingmm(L) (W) 12.0× (H) 8.2 de aanpassing 27.0× is beschikbaar.
 

Spelden

ParametersSpeldenElektrische AandrijvingStatussensor
1x2Optische Weg156102-33-47-88-9
het sluitenP1-P2---- --SluitOpenOpenSluit
P1-P3V+GND----OpenSluitSluitOpen
Niet-sluitP1-P2--------SluitOpenOpenSluit
P1-P3V+----GNDOpenSluitSluitOpen

 
Optische Route

Status Status Twee

 
                 LC/PC Laag de Toevoegingsverlies van de schakelaar1x2 Mechanisch Optisch Schakelaar
 

 
                     LC/PC Laag de Toevoegingsverlies van de schakelaar1x2 Mechanisch Optisch Schakelaar
 

 
Ordeinformatie

WijzeGolflengteVoltagetypeControlemodelVezeltypeVezeldiameterVezellengteSchakelaar

S=SM
M=MM

85=850nm
13=1310nm
15=1550nm
13/15=1310/1550nm
X=Others

3=3V
5=5V

L=Latching
N=Non- het Sluiten

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X=Others

25=250um
90=900um
20=2.0mm
30=3.0mm
X=Others

1=1m
2=1.5m
X=Others

0=None
1=FC/PC
2=FC/APC
3=SC/PC
4=SC/APC
5=ST/PC
6=ST/APC
7=LC/PC
8=LC/APC

 
 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)