Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

dwdm mux demux

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

dwdm mux demux

(19)
China DWDM Mux/Demux 8CH met de haven van 1310nm & van de monitor, 100 GHz ABS de Module van Pigtailed fabriek

DWDM Mux/Demux 8CH met de haven van 1310nm & van de monitor, 100 GHz ABS de Module van Pigtailed

DWDM Mux/Demux 8CH met de haven van 1310nm & van de monitor Beschrijving: De technologieën van CWDM en DWDM-verstrekken een efficiënte manier om één paar vezelbundels te delen en diverse communicatie interfaces ... Read More
2017-02-27 09:58:03
China Het passieve product DWDM Mux Demux 100G 40CH stelde Golfgeleidergrating voor WDM Netwerk op fabriek

Het passieve product DWDM Mux Demux 100G 40CH stelde Golfgeleidergrating voor WDM Netwerk op

40 de Module van AWG van CH 100G Opgestelde Golfgeleidergrating voor WDM Netwerk Eigenschappen: ▶Narrow en het nauwkeurige kanaal uit elkaar plaatsen ▶ Groot kanaalnummer ▶ Polarisatieongevoeligheid ▶ Hoge ... Read More
2017-01-03 10:44:39
China Passieve Optische de Module200ghz Multiplextelegraaf en Demultiplexer van DWDM Mux Demux fabriek

Passieve Optische de Module200ghz Multiplextelegraaf en Demultiplexer van DWDM Mux Demux

Passieve Optische DWDM-de Module200ghz Multiplextelegraaf en Demultiplexer van systeemmux De Modules van GEZHI DWDM MUX DEMUX met 50GHz/100GHz/200GHz-kanaal het uit elkaar plaatsen kunnen worden gebruikt om ... Read More
2016-11-01 11:19:01
China Dichte WDM Mux Demux Moduledoos 4 Kanaallc/pc Optisch DWDM Systeem fabriek

Dichte WDM Mux Demux Moduledoos 4 Kanaallc/pc Optisch DWDM Systeem

Dichte WDM Mux Demux Moduledoos 4 Kanaallc/pc Optisch DWDM Systeem GEZHI Photonics biedt hoge prestaties 200 GHz Dichte WDM Multiplextelegrafen en Demultiplexers voor ITU kanaal het uit elkaar plaatsen ... Read More
2016-11-01 11:17:57
China van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC fabriek

van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC

van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC multiplextelegrafen van 4ch DWDM Add+Drop in las/pigtailed ABS module, 100GHz-ITU net, duplexlc/upc De modules van GEZHI ... Read More
2016-11-01 11:16:57
China het Kanaalmultiplextelegraaf en Demultiplexer van 100Ghz DWDM 8 in eenheids dubbele vezel fabriek

het Kanaalmultiplextelegraaf en Demultiplexer van 100Ghz DWDM 8 in eenheids dubbele vezel

het 8-kanaal van 100Ghz DWDM Multiplextelegraaf en Demultiplexer in eenheids dubbele vezel De module van 100GHz 8ch DWDM van GEZHI is gebaseerd op gepatenteerd athermal platform voor optisch apparaat. Deze ... Read More
2016-11-01 11:11:39
China De Enige Vezel Mux van DWDM/Demux-de kant van het Modulewesten in 1U 19“ chassis LC/UPC fabriek

De Enige Vezel Mux van DWDM/Demux-de kant van het Modulewesten in 1U 19“ chassis LC/UPC

Enige Vezel 8 van DWDM het Westenkant van de Kanaalmux/demux Module in 1U 19“ chassis LC/UPC Kant van het de modulewesten van GEZHI Photonics 100Ghz de Simplexdwdm MUX/DEMUX De multiplextelegraaf (MUX) en ... Read More
2016-11-01 11:11:00
China 100Ghz vezel Optische DWDM Mux Demux Module met 1U Insteekrackmount fabriek

100Ghz vezel Optische DWDM Mux Demux Module met 1U Insteekrackmount

100Ghz vezel Optische DWDM mux en demux Module met 1U Insteekrackmount De het 8-kanaal DWDM van GEZHI Photonics multiplextelegrafen en demultiplexers vergemakkelijken DWDM-architectuur. Elke 8Channel DWDM ... Read More
2016-11-01 11:10:17
China Dubbele AWG Met platte kop DWDM Mux Demux van 88-CH 50GHz met 1%-Kraanmonitor fabriek

Dubbele AWG Met platte kop DWDM Mux Demux van 88-CH 50GHz met 1%-Kraanmonitor

De dubbele Module Met platte kop Mux/Demux van AWG DWDM van 88-CH 50GHz met 1%-Kraanmonitor GEZHI biedt een volledige waaier van DWDM Mux/Demux (de Dichte multiplextelegraaf van Golflengtedevision) aan en ... Read More
2016-10-26 14:45:14
China 100GHz 32CH DWDM Mux Demux C - verbind ITU Net voor Passief DWDM-Systeem fabriek

100GHz 32CH DWDM Mux Demux C - verbind ITU Net voor Passief DWDM-Systeem

100GHz 32CH DWDM Mux Demux C - verbind ITU Net voor Passief DWDM-Systeem GEZHI Photonics biedt een volledige waaier van Thermische/Athermal AWG-producten, met inbegrip van Thermische/Athermal AWG van 50GHz, van ... Read More
2016-09-29 13:48:59
Page 1 of 2|< 1 2 >|