Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

PLC Splitter

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

PLC Splitter

(23)
China LAN/de Modulevezel Optische PLC van WAN Minisplitser blockless 0.9mm met de Schakelaar van Sc/UPC fabriek

LAN/de Modulevezel Optische PLC van WAN Minisplitser blockless 0.9mm met de Schakelaar van Sc/UPC

LAN/de Modulevezel Optische PLC van WAN Minisplitser blockless 0.9mm met de Schakelaar van Sc/UPC Eigenschappen Laag Toevoegingsverlies Lage PDL Compact Ontwerp Goede kanaal-aan-kanaal uniformiteit Hoge ... Read More
2017-08-11 14:22:20
China OEM Vezel de Optische PLC het Type van Splitsers1x64 1x128 2mm Cassette Schakelaars van Sc Lc St van Fc fabriek

OEM Vezel de Optische PLC het Type van Splitsers1x64 1x128 2mm Cassette Schakelaars van Sc Lc St van Fc

OEM Vezel de Optische PLC het Type van Splitsers1x64 1x128 2mm Cassette Schakelaars van Sc Lc St van Fc Wordt de vezel optische splitser gebruikt om een vezeloptische straal in verscheidene stralen bij een ... Read More
2017-08-11 14:20:26
China De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1 fabriek

De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1

De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1 Beschrijving FC/PC de knoestige vlecht, ook genoemd FC-vezel optische bundelvlecht, slechts één eind heeft ... Read More
2017-08-11 14:19:36
China 1x8 één in Acht uit plc van de de Vezel Optische splitser van Sc/UPC, optische vezelsplitser SM 1M fabriek

1x8 één in Acht uit plc van de de Vezel Optische splitser van Sc/UPC, optische vezelsplitser SM 1M

1x8 één in Acht uit plc van de de Vezel Optische splitser van Sc/UPC, optische vezelsplitser SM 1M De PLC Splitsers is vertakkende apparaten dat wordt gebruikt om optische signalen aan veelvoud te verdelen ... Read More
2017-02-27 10:22:50
China 1 X 8 Naakte Splitser van de Type Optische Kabel/Vezel Optische Splitser voor Fttx-Systemen fabriek

1 X 8 Naakte Splitser van de Type Optische Kabel/Vezel Optische Splitser voor Fttx-Systemen

1 X 8 Naakte Splitser van de Type Optische Kabel/Vezel Optische Splitser voor Fttx-Systemen BeschrijvingenDe vlaksplitser van (PLC) van de lightwavekring is een type van optisch energiebeheerapparaat dat ... Read More
2017-01-19 15:53:00
China Gebaseerd op de Vlakplc van de Golfgeleidertechnologie 1x8 Buis van het Splitsersroestvrije staal fabriek

Gebaseerd op de Vlakplc van de Golfgeleidertechnologie 1x8 Buis van het Splitsersroestvrije staal

Gebaseerd op de Vlakplc van de Golfgeleidertechnologie 1x8 Buis van het splitsersroestvrije staal Productomschrijving: PLC van GEZHI Photonics (Vlaklightwave-Kring) de splitsers zijn Enige Wijzesplitsers met ... Read More
2017-01-03 10:48:37
China Naakte Vezel 250μm van de staalbuis 1x2-PLC Vezelsplitser voor het Meten van Systeem en Lasersysteem fabriek

Naakte Vezel 250μm van de staalbuis 1x2-PLC Vezelsplitser voor het Meten van Systeem en Lasersysteem

Staalbuis, Naakte Vezel 250μm 1x2-PLC Vezelsplitser voor het Meten van Systeem en Lasersysteem Productomschrijving Is de vezel Optische Splitser een belangrijke component in FTTX/FTTP/FTTH/PON, en het wordt ... Read More
2016-11-30 17:23:18
China de Vezelplc van 1x8 Blockless Splitsers Minigrootte die zelfs Verhouding 1meter SC/APC koppelen fabriek

de Vezelplc van 1x8 Blockless Splitsers Minigrootte die zelfs Verhouding 1meter SC/APC koppelen

de Vezelplc van 1x8 Blockless van de het roestvrije staalbuis van de Splitsers Minigrootte 1meter SC/APC 1 ingevoerd en 8 outputvezels met een gelijke gespleten verhouding, SC/APC, 900μm vezel Splitser van de ... Read More
2016-11-30 11:05:09
China 1x16 PLC van vezel Optisch Blockness Splitsersapparaat SC/APC of SC/UPC-Schakelaar fabriek

1x16 PLC van vezel Optisch Blockness Splitsersapparaat SC/APC of SC/UPC-Schakelaar

De Vezel Optische PLC van FTTH 1x16 Splitser 1 ingevoerd en 16 outputvezels met een gelijke gespleten verhouding, SC/APC, 900μm vezel Splitser van de krings(plc) van GEZHi1x16 is de Vlaklightwave een type van ... Read More
2016-11-30 11:05:09
China 1x32 Module van de de Straalsplitser van de maniervezel de Optische in het Systeem Minidoos van FTTH en GEPON- fabriek

1x32 Module van de de Straalsplitser van de maniervezel de Optische in het Systeem Minidoos van FTTH en GEPON-

1x32 manierplc Splitsersmodule in het Systeem minidoos van FTTH en GEPON- 1 ingevoerd en 32 outputvezels met een gelijke gespleten verhouding, van SC/UPC, 2.0mm of 3.0mm van de diameter vezel GEZHI-PLC ... Read More
2016-11-30 11:05:09
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|