Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productendwdm mux demux

van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC

China van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC leverancier

Grote Afbeelding :  van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-DWDM OADM

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 2pcs in een schuim met document Vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Levering vermogen: 80000Channel per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: OADM DWDM kanaalaantal: 4 kanalen
golflengte: 1563.86~1528.77nm Connector: LC/UPC
Type vezel: Dubbele vezel Toepassing: DWDM-Systeem

 
van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC
 
multiplextelegrafen van 4ch DWDM Add+Drop in las/pigtailed ABS module, 100GHz-ITU net, duplexlc/upc
 
De modules van GEZHI DWDM/AD zijn Dichte Golfafdeling die Optisch (DWDM) simultaan overseinen toevoegen/laten vallen Multiplextelegrafen (OADM). De DWDM/AD-modules voegen (sein) simultaan over en laten vallen (demultiplex) geselecteerde kanalen, of golflengten, bij beide richtingen (het oosten en het westen) of de één richting (het oosten of het westen) van een gemeenschappelijke de vezelverbinding van DWDM toe. De technologie laat intelligente planning en flexibele levering van de optische diensten toe terwijl het vereenvoudigen van de plaatsing en het behoud van optische netwerken. De toegangspunten kunnen aan lineair, bus, en ringsnetwerken worden toegevoegd, waar het de ringsontwerp van het oosten en van het westen overtollige beschermde architectuur verstrekt.

De passieve OADM modules van DWDM zijn protocol-transparant en onzichtbaar aan zowel het netwerk als de gebruikers, elke passieve OADM het gebruiksgolflengten van DWDM die binnen de het netnorm van itu-t G.694.2 DWDM van C17 aan C61 (1563.86~1528.77nm) met 0,8 NM het uit elkaar plaatsen vallen.
Optisch voeg de functie van de dalingsmultiplextelegraaf toe
Passieve die optische DWDM voegt toe de dalingsmultiplextelegraaf (DWDM OADM) en signalento/from DWDM zendontvangers ontvangt verzendt in de schakelaar worden geïnstalleerd. Het voegt of laat vallen deze specifieke golflengte van de optische vezel toe en staat alle andere golflengten toe om over te gaan rechtstreeks door.
van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC
Eigenschappen
 
  • Het simultaan overseinen van zelfs 4 kanalen op vezelpaar
  • Beveilig fysieke scheiding tussen gegevenskanalen
  • Hoog - de filtertechnologie van de kwaliteitsfilm
  • Het lage toevoegingsverlies, las/pigtailed ABS modulaire ontwerp van het module het lage profiel
  • Passief, geen vereiste stroom
  • Transparante verrichting - protocol en topologieonafhankelijke
  • Duplexlc/upc-schakelaars
  • gemakkelijk kabels van het steun de duplexflard tussen de zendontvanger en de passieve eenheid
 
 
Etiketterend op elke vlecht, wijs op de golflengte van de DWDM-zendontvangers
 
De elke vezelvlechten van input en output worden geëtiketteerd met golflengten dat wordt gebruikt om op wavelengh van de individuele DWDM-zendontvangers te wijzen. Er zijn vier gaten om te bevestigen pigtailed module met uw apparaat.
van de oosten-of-Westendoos van de 4 kanalendwdm de dubbele vezel OADM module LC/UPC
 
DE REEKS VAN DWDM OADMS
DUBBELE VEZEL
Toepassing   Beschrijving
Dubbele vezel   1 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-en-Westen, IL=1.0dB, duplexlc/upc
Dubbele vezel   2 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-en-Westen, IL=1.5dB, duplexlc/upc
Dubbele vezel   4 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-en-Westen, IL=1.8dB, duplexlc/upc
Dubbele vezel   1 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-of-Westen, IL=1.0dB, duplexlc/upc
Dubbele vezel   2 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-of-Westen, IL=1.5dB, duplexlc/upc
Dubbele vezel   4 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-of-Westen, IL=1.8dB, duplexlc/upc
Dubbele vezel   8 CH. DWDM OADM 100GHz, oosten-of-Westen, IL=3.0dB, duplexlc/upc
ENIGE VEZEL
Toepassing   Beschrijving
Enige vezel   1 CH. DWDM OADM 100GHz, enige vezel, oosten-en-Westen, IL=1.0dB, LC/UPC
Enige vezel   2 CH. DWDM OADM 100GHz, enige vezel, oosten-en-Westen, IL=1.5dB, LC/UPC
Enige vezel   1 CH. DWDM OADM 100GHz, enige vezel, oosten-of-Westen, IL=1.0dB, LC/UPC
Enige vezel   2 CH. DWDM OADM 100GHz, enige vezel, oosten-of-Westen, IL=1.5dB, LC/UPC

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)