Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP Fiber Module

10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar

China 10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar leverancier
10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar leverancier 10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar leverancier 10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar leverancier 10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Gpb-h123-LRC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of 20pcs in Plastic dienblad
Levertijd: 1~3working dagen na betaling
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 60,000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Datasnelheid: 9.95 Gbps aan 10,52 Gbps Golflengte: TX: 1270 NM, RX: 1330 NM
Afstand: 20km Temperatuurwaaier: Commerciële 0°C aan 70°C
Digitale Diagnostiek (DDM): Ja Verbinding: Single-mode Vezel (SMF)

10G datumtarief SFP BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-schakelaar

 

GPB-H123-L2C & GPB-H132-L2C

 

Tx: 1270nm/Rx: de Zendontvanger van 1330nm BIDI SFP voor 10GbE

Tx: 1330nm/Rx: de Zendontvanger van 1270nm BIDI SFP voor 10GbE

 

Beschrijving:

 

De gpb-h123-L2C & gpb-h132-L2C zendontvanger van de reeks enige wijze is de kleine pluggable module van de vormfactor voor duplex optische datacommunicaties zoals 10GBASE-LR/LW die door IEEE 802.3ae worden bepaald. Het is met de de speldschakelaar van SFP+ 20 om heet stopvermogen toe te staan.

 

De mededeling over één enkele bundel van vezel wordt bereikt door de transmissiegolflengte van de twee apparaten te scheiden zoals die in Figuur wordt afgeschilderd hieronder: Gpb-h132-L2C brengt een 1330 NM-kanaal over en ontvangt een 1270 NM-signaal, terwijl gpb-h123-L2C bij een 1270 NM overbrengt

de golflengte en ontvangt een 1330 NM-signaal.

 

10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar

 

De zendersectie gebruikt goed een veelvoudige quantumdfb, die klasse 1 laser volgzaam volgens Internationale Veiligheidsnorm CEI-60825 is.

 

Toepassing:

 

10gbase-LR bij 10.3125Gbps

 

♦10gbase-LW bij 9.953Gbps

 

Andere Optische Verbindingen

 

Eigenschappen:

 

♦ Simplexlc-Schakelaar Tweerichtingssfp+ Optische Zendontvanger

 

Enige 3.3V-Levering

 

Tot 20km op 9/125um SMF

 

♦Twotypes:

A: de Laserzender van 1270nm DFB, 1330nm-ontvanger
B: de Laserzender van 1330nm DFB, 1270nm-ontvanger

 

♦ Volgzaam met IEEE 802.3ae 10gbase-LR en 10gbase-LW

 

♦Operating gevaltemperatuur: Standard 0 ~ 70 °C

 

Mechanische Afmetingen:

10G Sfp van het datumtarief Zendontvangermodules BIDI TX1270nm/RX1330nm 20km Simplexlc-Schakelaar

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

Artikelnummer Productomschrijving
Gpb-h123-L2C Tx1270nm/Rx1330nm, 10Gbps, 20km, 0ºC ~ +70ºC
Gpb-h132-L2C Tx1330nm/Rx1270nm, 10Gbps, 20km, 0ºC ~ +70ºC
 
 

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Shirley Ding

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)