Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Toebehoren van het flardkoord

FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen

China FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen leverancier
FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen leverancier FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen leverancier FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen leverancier FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen leverancier

Grote Afbeelding :  FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-flard Koord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 1pcs in een plastic zak
Levertijd: 1~3working dagen
Levering vermogen: 100000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Patch Kabels -modus: enige wijze
Kernen: Simplex polijsten: SC/APC AAN SC/APC
Lengte: op maat Toepassing: FTTB

 

FTTH-van het de Vezel Optisch Flard van de Dalingskabel het Koordsc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen

 

Eigenschappen

  1. Lage kosten
  2. Hoog terugkeerverlies
  3. Laag toevoegingsverlies
  4. 100% fabriekstest vóór levering
  5. Kabelmateriaal: Pvc of LSZH
  6. Ontworpen of FTH-dalingskabel
  7. Beter volgzaam met het installatievereiste
  8. Naleving van Telcorid-gr.-326-KERN, ROHS

Specificatie

Parameter Enige wijze Multimode
SPC UPC APC UPC
Kabeldiameter Ф3.0*2.0mm dalingskabel of gespecificeerde andere
Kabelcapaciteit 1core, 2core, 4core, 8core, 12core of gespecificeerde andere
Vezeltype G652D, G657A1, G657A2    
Toevoeging los s (dB) <0> <0>  
Terugkeerverlies (dB) ≥50 ≥55 ≥60 ≥30  
Herhaalbaarheid ≤0.3, 1000 keer
Werkende temperatuur -40 ~ + 85 °C
Opslagtemperatuur -40 ~ + 85 °C
Schakelaartype SC/UPC, SC/APC, FC/UPC, FC/APC, LC, LC/APC, ST/UPC
Kabeljasje LSZH, pvc (witte, zwarte, gele facultatief)

 

 

Optische vezel mechanische prestaties

 

TESTrapport Indicator
Onderzoeksniveau (%) ≥2.0
Minimum buigende straal (mm) 10 (G657A1)
Het met een laag bedekken van het ontdoen van kracht (n) Piek1.3≤f≤8.9
Gemiddelde 1≤F≤5
Statische moeheidsindex (Nd) ≥20
Dynamische treksterkte (Gpa) ≥3.8
De enige diameter van de kern secundaire deklaag 250um

 

 

Toepassing

  • FTTH
  • CATV
  • Vezelmeetapparaat
  • Communicatienetwerken
  • Telecommunicatienetwerken

 

 

Kabel van de de vezel moet de optische daling van het toegangsnetwerk (binnen bedrading) vezel optische eenheid in het centrum zetten,

aan beide kanten is parallel niet-metalen versterkend element twee (FRP) of metaalsterkte

lid, tenslotte uitdrijvingszwarte of kleurenpolyvinylchloride (pvc) of lage halogeen-vrije rook

vlam - vertragers (LSZH) schede.

FTTH-Sc/APC van het Flardkoord (Dalingskabel) - de simplexsm LSZH 1M Verbindingsdraad van Sc/APC Binnen

FTTH-van het het Flardkoord van de Dalingskabel de Toebehorensc/APC - de Verbindingsdraad van Sc/APC SM LSZH 1M Binnen
 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)