Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenDe Toebehoren van het flardkoord

De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht

China De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht leverancier
De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht leverancier De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht leverancier

Grote Afbeelding :  De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-flard Koord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 1pcs in een plastic zak
Levertijd: 1~3working dagen
Levering vermogen: 100000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Patch Kabels -modus: Multiwijze
Kernen: Duplex polijsten: ST
Lengte: op maat Toepassing: FTTB

 

 

Het oranje OM2-Koord ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX, um 50/125 2 meet 900um-Vlecht Optische Vezel

 

 

 

ST de vezelvlecht is nog de populairste Vlecht, heeft het een bajonet opzetten en lange cilindrische 2,5 mm

ceramische (gewoonlijk) of polymeermetalen kap om de vezel te houden. Duidelijk sprekend, de ST vezelvlecht (rechtstreeks

Uiteinde) is een vezelvlecht die een stop en een contactdoos gebruikt die met een helft-draai bajonet op zijn plaats gesloten is

slot. De ST Vlecht was de eerste defactornorm voor vezel optische aanleg van kabelnetten en ST de vezelvlecht is één

van de belangrijke vezelvlechten.

 

De ST Vlecht heeft een bajonet-stijl huisvesting en een lange metalen kap met veerwerking de vezel houden.

Zij zijn beschikbaar in zowel multimode of singlemode versies. Horizontaal opgezet simplex

en de duplexadapters zijn beschikbaar met metaal of plastic huisvesting, met een keus van fosfoor

brons of zirconiumdioxyde gespleten koker.

 

Wij bieden ook de epoxy-vrije ST XPFit Vlecht voor snelle gebiedsbeëindiging aan. ST is één van

de oudere generaties van Vlecht, wordt maar nog wijd gebruikt voor multimode netwerken, het omvatten

LANs voor gebouwen en campus

 

 

Eigenschappen

  • Laag toevoegingsverlies
  • Hoog Terugkeerverlies
  • Goed herhaal capaciteit
  • Goede Uitwisselingscapaciteit
  • Stabiliteit op hoge temperatuur
  • Leef de specificatie van YD/T na 1272.4-2007
 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • Optische vezelcommunicatiesystemen
  • De transmissie van optische vezelgegevens
  • De toegang van het de bouwnetwerk
  • De aanleg van kabelnetten van systeem, ODF
  • FTTX-netwerken

 

Specificatie

 

Schakelaartype

LC, SC, ST, FC.MU, MPO, SC/APC, FC/APC, LC/APC.

MU/AP duplexmtrj/female, MTRJ/Male

Vezeltype

9/125um smf-28 of gelijkwaardige (Enige wijze) OS1,

(Multi-mode) 50/125um OM1, 62.5/125um OM2

& 50/125um, 10G OM3, OM4

Kabeltype

Simplex, Duplex (Pitkoord) Φ3.0mm, Φ2.0mm,

Φ1.8mm Φ1.6mm pvc of LSZH Φ0.9mm,

Φ0.6mm voor als buffer opgetreden vezel

Pvc of LSZH

Het oppoetsen Manier UPC, SPC, APC (8°& 6°)
Toevoegingsverlies

≤ 0.1dB (voor Enige wijzemeester);

≤ 0.25dB (voor Enige wijzenorm);

≤ 0.25dB (voor Multi-mode);

Getest door JDS RM 3750

Terugkeerverlies

(Voor Enige wijze)

UPC ≥ 50dB

SPC ≥ 55dB

APC ≥ 60dB (typ.65dB)

Getest door JDS RM3750

Herhaal capaciteit ±0.1dB
Werkende Temperatuur -40°C aan 85°C

Meetkundevereiste

(Voor Enige wijze)

Het gezichtsstraal van het metalen kapbeëindigen:

7mm ≤ R ≤ 12mm (voor APC);

10mm ≤ R ≤ 25mm (voor Norm);

Topcompensatie ≤ 30 μm (voor Meester);

Topcompensatie ≤ 50 μm (voor Norm);

Kapsnede-50nm ≤ U ≤ 50nm;

Getest door DORC ZX-1

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie


ST/PC-MM. 50/125 SIMPLEX 0.9MM – 1M LSZH

① ② ③ ④ ⑤ ⑥ ⑦

 

① schakelaartype: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
② metalen kap Beëindigen-Gezicht: PC, UPC
③ kerntype: Single-mode (SM: Multimode 9/125um), (MM.: 50/125um of 62.5/125um),

OM3 10Gigabit, OM4
④ kabelhoeveelheid: simplex of duplex
⑤ kabeldiameter: Ф3.0mm, Ф2.4mm, Ф2.0mm, Ф1.8mm, Ф1.6mm, Ф0.9mm
⑥ Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast
⑦ kabeltype: PVC, LSZH

 

  De oranje OM2-het Koordtoebehoren ST van het Vezel Optische Flard de HEREN SX 50/125um 2 meten 900um-Vlecht Markering: optische vezelvlecht, waterdichte vlecht
                                           

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)