Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische transceiver

10km LR DDM 10G Optische Zendontvanger, de optische vezelzendontvanger SFP-10g-LR van LC

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

10km LR DDM 10G Optische Zendontvanger, de optische vezelzendontvanger SFP-10g-LR van LC

China 10km LR DDM 10G Optische Zendontvanger, de optische vezelzendontvanger SFP-10g-LR van LC leverancier

Grote Afbeelding :  10km LR DDM 10G Optische Zendontvanger, de optische vezelzendontvanger SFP-10g-LR van LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI
Certificering: TUV/CE/FCC/RoHS/ISO9001
Modelnummer: Gp-h131-LRC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuks
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: volgens hoeveelheid, kunnen wij 1 door in doos, of 10pcs in plastic doos of 20pcs aanbieden.
Levertijd: 1~4 het werkdagen
Levering vermogen: 60000 Stuk/stuks per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
gegevens: 10.3Gbps Afstand: tot 10km
macht: 3.3V Connector: Duplexlc
Volgzaam: MSA SFF-8431, IEEE 802.3AE

de Zendontvanger van 10G 1310nm 10km LR SFP+

10G 1310nm 10km LR DDM SFP+ LC SFP-10g-LR

 

de zendontvangers van 10G worden SFP+ ontworpen voor 10G Ethernet per 802.3ae, en het kan datasnelheid van 9.95Gb/s aan 11.1Gb/s. steunen de Digitale diagnostiek via I2C-interface zoals die in SFP+ MSA wordt gespecificeerd beschikbaar is. Wij kunnen de 100%-verenigbaarheid aanbieden.

 

Eigenschappen:

Heet Pluggable SFP

de Zender dfb-LD van 1310nm
Gegevensoverdrachtssnelheid: 10.3Gbps
Afstand tot 10km
Enige 3.3V-Voeding en TTL-Logicainterface
Duplexlc-Schakelaar
Volgzaam met MSA sff-8431, IEEE 802.3ae
Digitale Kenmerkende Controlefunctie
Werkende Temperatuur: 0-70℃


Toepassingen:

10gbase-LR bij 10.31Gbps
10gbase-LW bij 9.95Gbps

10G vezelkanaal
 

10G 1310nm 10km LR DDM SFP+ LC Compatibele SFP-10g-LR

 

Mechanische Afmetingen:

 

SFP.png

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

Artikelnummer Productomschrijving
Gp-h131-LRC 1310nm, SFP+, 10Gbps, 10km, 0ºC ~ +70ºC

 

 

10Gb SFP plus Module, de heet-Pluggable Optische zendontvanger mini-GBIC van 10G

comptible bleowmateriaal van 100% en het merk u wenst.

 

SFP-10G-LR ACCEDIAN 7 SN-400 ACCEDIAN 7 SN-500

ADTRAN 1442410G1 ADTRAN 1442420G1 ADTRAN 1700486F1

ALCATEL-LUCENT 3HE04823AA SFP-10G-LR-ALCATEL 3FE62600DA 3FE62600EA

VERENIGDE TELESIS BIJ-SP10LR ARISTA SFP-10G-LR-ARISTA ARUBA SFP-10GE-LR-ARUBA

VAN HET BLADnetwerken VAN AVAYA AA1403011-E6 DE BROKAAT-GIETERIJ 10G-SFPP-LR VAN MILJARD-CKM-SP-LR

BROKAAT-GIETERIJ XBR-000153 CALIX 100-01512 CALIX 100-01903

CHECK POINT CPAC-RT-10LR CHELSIO SM10G-LR CIENA XCVR-S10V31

CYAAN 280-0092-00 DATA CENTERoptica EEN-SFP10G-LR VAN CITRIX EW3A0000711

DELL 0RN84N DELL 330-2403 DELTA LCP-10G3B4QDR

HET DELTAuiterste 10GBASE-LR-SFPP 10302 VAN LCP-8500B4QDR ENTERASYS

F5 NETWERKEN F5UPGSFP+LRR FINISAR FTLX1471D3BCL FORCE10 GP-10GSFP-1L

FORTINET FG-TRAN-SFP+LR FUJITSU SFPP-LR GIGAMON SFP-533

H3C 0231A0A8 J9151A JD094B 455886-B21

IBM 45W1216 IBM 45W4264 INTEL E10GSFPLR JDSU JSH-01LWAA1

JENEVERBES EX-SFP-10GE-LR MELLANOX MFM1T02A-LR MRV SFP-10GD-LX

MRV SFP-8GD-LR NETGEAR AXM762 PALO ALTO PAN-SFP-PLUS-LR

HET RIVIERBED SFP-CSK-LR-C ZTE SFP+-10G-S10K VAN SFP-CSK-LR VAN HET RIVIERBED

 

10G 1310nm 10km LR DDM SFP+ LC Compatibele SFP-10g-LR10G 1310nm 10km LR DDM SFP+ LC Compatibele SFP-10g-LR10G 1310nm 10km LR DDM SFP+ LC Compatibele SFP-10g-LR

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ariel Yuan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)