Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP-Vezelmodule

300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule

Van goede kwaliteit dwdm mux demux voor verkoop
Van goede kwaliteit dwdm mux demux voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule

China 300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule leverancier
300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule leverancier 300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule leverancier 300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule leverancier

Grote Afbeelding :  300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gezhi
Certificering: CE,RoHs,FCC
Modelnummer: Gp-h185-SRC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuks
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: volgens hoeveelheid, kunnen wij 1 door in doos, of 10pcs in plastic doos of 20pcs aanbieden.
Levertijd: 3 ~ 5 werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 60000 Stuk/Stukken per maand voor 10g-sfpp-SR-GEZHI
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Vormfactor: SFP+ zendontvanger Datasnelheid: 10Gbase-SR
Vorm-factor: SFP+ Schakelaar: LC
Golflengte: 850nm Afstand: 300m
Hoog licht:

sfp optical module

,

transceiver fiber optic

 

10G - SFPP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule, Optische Zendontvanger 300m van SFP+

Beschrijving

  • Deel # gezhi-10g-SFP-SR
  • Categoriesfp+ Zendontvanger
  • Beschrijvings 10gbase-SR SFP+ voor Brocade®
  • OEM Part# 10g-sfpp-SR

Specificaties

Fabrikant: Co. van Gezhiphotonics, Ltd
Wijze: Multi-mode Vezel (MMF)
Model: 10g-sfpp-SR-GEZHI
 Datasnelheid: 10gbase-SR
Vorm-factor: SFP+
Schakelaar: LC
Golflengte: 850nm
Afstand: 300m

Volgzame Normen
SFP+ Volgzaam MSA
Volgzame RoHS
IEEE 802.3ae

Eigenschappen

De Zendontvanger van GEZHI wordt SFP+ pre-gevormd met een toepassing-specifieke code om aan het vereiste te voldoen dat door de router en de schakelaar OEMs wordt uitgevaardigd.

 

Garantie

Beperkte Levengarantie

 

Mechanische Afmetingen:

 

SFP.png

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

Vormfactor: SFP+
Afstand: 10km
Interface: LC
(Maximum) datasnelheid: 10Gb/s
De lage Temperatuur van het Beëindigengeval (°C) - 5°C
De hoge Temperatuur van het Beëindigengeval (°C) 85°C
Diagnostiek: DDM
Leaser: VSCEL, SPELD
Voltagelevering: 3.3V
Toepassingen: de Optische Zendontvanger van 10Gbps SFP+, 10km Bereik
Certificatie: TUV/CE/FCC/RoHS/ISO9001

 

 

 

Beeld:

300m SFP+ Optische Zendontvanger, 10G - SFP - SR 10G SFP + Zendontvangermodule

 

 
Bedrijfsinformatie

 

GEZHI Photoncis wordt opgericht in 2011, die een belangrijke leverancier voor optische actieve en passieve producten in China is. Wij ontwerpen, ontwikkelen, vervaardigen en verdelen de optische producten om de behoefte van de klant aan optische mededeling in Ethernet, SDH/SONET, Videomonitor, FTTH, WDM Netowrk, Toegangsnetwerk, CATV-Netwerk, EPON-Systeem enz. tevreden te stellen.

 

De beroeps, delicated en passional, met betrouwbare kwaliteit en concurrerende tarifering, de de over--verwachte producten en dienst van GEZHI Photonics levering aan klanten, in de afgelopen jaren, heeft GEZHI het vertrouwen en de grote reputatie van binnenlandse en overzee klanten gewonnen.

 

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ariel Yuan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)