Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10g sfp+ zendontvanger

De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+

China De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ leverancier
De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ leverancier De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+ leverancier

Grote Afbeelding :  De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: Gezhi
Certificering: CE,RoHs,FCC
Modelnummer: Gp-h131-LRC

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuks
Prijs: US $1 - 30 / Piece | 1 Piece/Pieces (Min. Order)
Verpakking Details: volgens hoeveelheid, kunnen wij 1 door in doos, of 10pcs in plastic doos of 20pcs aanbieden.
Levertijd: 4~5 het werkdagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Levering vermogen: 600000 stuk/Stukken per Maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Vormfactor: SFP+ Haveninterface: 1 x-10GBase LC
gegevenssnelheid: 1,25 g Afstand: 10KM
Certificering: CE,RoHs,FCC temperatuur: Commerciële 0°C aan 70°C
Verenigbaar: Cisco, Arista, HP, Jeneverbes, Uiterste,

10GBase mfm1t02a-LR LR LC, 10 Km, de zendontvanger van 1310 NM SFP+ van MELLANOX.

 

de Optische Zendontvanger van 10Gbps SFP+, 10km Bereik

 

Eigenschappen:

♦ Hete Pluggable

♦ Optische interface volgzaam aan IEEE 802.3ae

♦ Elektrointerface volgzaam aan sff-8431

♦ Lage machtsconsumptie

♦ Toepasselijk voor 10km SMF verbinding

♦ Alle-Metaalhuisvesting voor superieure EMI prestaties

de zender van ♦ 1310nm DFB, Werkende het gevaltemperatuur van de SPELDfotodetector: 0 tot 70 °C

♦ De geavanceerde ingebouwde programmatuur laat de encryptieinformatie toe van het klantensysteem om in zendontvanger worden opgeslagen

♦ De rendabele SFP+-oplossing, laat hogere havendichtheid en grotere bandbreedte toe

 

Toepassing:

 

♦ Andere optische verbindingen

♦ 10gbase-LR bij 10.3125Gbps

♦ 10gbase-LW bij 9.953Gbps

 

Beschrijving:

Deze 1310 zendontvanger van NM wordt DFB 10Gigabit SFP+ ontworpen om optische gegevens over over te brengen en te ontvangen

enige wijze optische vezel voor verbindingslengte 10km.

De de module elektrointerface van SFP+ LR is volgzaam aan de elektrospecificaties van SFI. De zender

input en van de ontvangersoutput de impedantie is 100 Ohms verschil. De gegevenslijnen zijn intern gekoppeld AC.

De module verstrekt differentiële beëindiging en vermindert verschil tot gemeenschappelijke wijzeomzetting voor

de beëindiging van het kwaliteitssignaal en lage EMI. SFI stelt typisch meer dan 200 mm beter FR4-materiaal in werking

of tot ongeveer 150mmof standaardfr4 met één schakelaar

 

Mechanische Afmetingen:

 

SFP.png

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

Vormfactor:                                          SFP+
Afstand:                                     10km
Interface:                                      LC
(Maximum) datasnelheid:                                      10Gb/s
De lage Temperatuur van het Beëindigengeval (°C)                                       - 5°C
De hoge Temperatuur van het Beëindigengeval (°C)                                      85°C
Diagnostiek:                                       DDM
Leaser:                                      VSCEL, SPELD
Voltagelevering:                                       3.3V
Toepassingen:            de Optische Zendontvanger van 10Gbps SFP+, 10km Bereik
Certificatie:                      TUV/CE/FCC/RoHS/ISO9001

 

 

 

Beeld:

De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+

De Zendontvanger LR LC, 10 Km, 1310 NM van MELLANOX mfm1t02a-LR 10G SFP+

 

 

Compatiablemerk

J9151A de Zendontvanger LC, 10 Km, de zendontvanger van 1310 NM SFP+ van HP X132 10G SFP+ LC LR

Cisco, Alcatel, H3C, HP, Huawei, linksys, Exteme, Jeneverbes, 3COM, Intel, Nortel, Dell, Brokaat,
Netgear, Avaya, Alliedtelesis, Bdcom, D-Verbinding, RedBack, Emulex, Enterasys, Force10, Zyxel, IBM, DCN, Gieterij, ZTE, Planeet, ip-Com, Telco, TRENDnet, Vixel, TP-Verbinding…

 

 

De Leverancier van het KERNdeel

J9151A de Zendontvanger LC, 10 Km, de zendontvanger van 1310 NM SFP+ van HP X132 10G SFP+ LC LR

 
 
Bedrijfsinformatie

 

GEZHI Photoncis wordt opgericht in 2011, die een belangrijke leverancier voor optische actieve en passieve producten in China is. Wij ontwerpen, ontwikkelen, vervaardigen en verdelen de optische producten om de behoefte van de klant aan optische mededeling in Ethernet, SDH/SONET, Videomonitor, FTTH, WDM Netowrk, Toegangsnetwerk, CATV-Netwerk, EPON-Systeem enz. tevreden te stellen.

 

De beroeps, delicated en passional, met betrouwbare kwaliteit en concurrerende tarifering, de de over--verwachte producten en dienst van GEZHI Photonics levering aan klanten, in de afgelopen jaren, heeft GEZHI het vertrouwen en de grote reputatie van binnenlandse en overzee klanten gewonnen.

 

Productielijn

 

 

J9151A de Zendontvanger LC, 10 Km, de zendontvanger van 1310 NM SFP+ van HP X132 10G SFP+ LC LR

 
 
FAQ

 

1. Hoe is Gezhi Photonics productkwaliteit?

Gezhi Photonics is een professionele fabrikant met de ervaring van meer dan 5 jaar in Vezel OpticTransceivers en Passieve Componenten. Wij hebben strikt systeem voor kwaliteitscontrole en alle producten hebben strenge verenigbaarheidstest, 48h-de test van de temperatuurcirkel, enz. vóór lancering in de markt ondergaan.

2. Zijn uw producten compatibel met mijn systeem?

Al onze producten worden vervaardigd in strikte eerbiediging volgens MSA-norm, kunnen zij goed met die merken die verenigbaarheidsvereisten, zoals, IBM niet, DELL, ZON, enz. maar sommige merken zoals CISCO hebben, HP, Jeneverbes enz. werken, zouden hun privé codage binnen voor verenigbaarheid kunnen vereisen, als u ons kunt laten het merk en het model van uw systemen kennen, wij zouden kunnen de compatibele kwestie vóór geleverde goederen oplossen.

3. Waarom de zendontvangers en de componenten van Gezhi Photonics zo veel goedkoper dan anderen?

Omdat wij originele fabrikant zijn en wij verkopen met direct-marketing prijzen.

4. Wat zijn het verschil tussen een Zendontvanger van Cisco SFP+ en een Zendontvanger van Gezhi SFP+?

De sticker! Buiten de Cisco-sticker, is CISCO SFP-155m-L2C identiek aan gs-1231-L2CD van een Gezhi

5. Kon ik ons eigen embleem en etiket gebruiken?

Ja, konden wij de OEM dienst verlenen en de producten maken met uw eigen etiket.

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ariel Yuan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)