Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten10g sfp+ zendontvanger

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

China van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC leverancier

Grote Afbeelding :  van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: IBM 44W4408

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of 20pcs in Plastic dienblad
Levertijd: 1~3working dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 60,000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Tien modules van SFP van de gigabitvezel optische datarate: 10Gbase-SR IBM
golflengte: 850nm Afstand: 300meter
Connector: Dubbele LC Toepassing: Optische verbindingen

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

 

 

IBM 44W4408

 

Brokaat44w4408 IBM - compatibele SFP+ Zendontvanger 10GBase-SR (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

 

Van de de Vormfactor van 44W4408 van GEZHI zijn de Kleine zendontvangers van (SFP) Pluggable compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst (MSA) van de Vormfactor. De SFP+ zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend dubbele datasnelheid van 10Gbps en steunafstand tot 300m met MMF. De zendontvangers van GEZHI SFP+ zijn volgzaam en loodvrije RoHS.

 

Deze compatibele SFP+ zendontvanger van IBM® 44W4408 verstrekt productie 10GBase-SR tot 300m over multi-mode vezel (MMF) bij een golflengte van 850nm gebruikend een LC-schakelaar. Het is gewaarborgd om 100% compatibel systeem met de gelijkwaardige zendontvanger te zijn IBM®. Dit gemakkelijk te installeren, is hete swappable zendontvanger geprogrammeerd, uniek in series vervaardigd en het gegeven-verkeer en de toepassing getest om ervoor te zorgen dat het identiek zal initialiseren en zal presteren. De digitale optische controle(dom) steun is ook aanwezig om toegang tot werkende parameters in real time te verlenen. Wij bevinden ons achter de kwaliteit van onze producten en bieden trots een beperkte levengarantie aan.

 

Elk IBM 44W4408 wordt ecologisch getest in zijn specifiek haven/platform, dat nalevingscontrole voor afstand, golflengte, verkeersdichtheid en licht omvat.

 

Eigenschappen:

  • IBM-de Kleine vorm-Factor van 10GBASE-SR Pluggable plus (SFP+).
  • Normen gebaseerde 10-Gigabit Ethernet (10GBASE-SR). 
  • 10 de lijnsnelheid van Gbit/seconde-.
  • Werkende afstand tot 300m op OM4 vezel.
  • Zendergolflengte 850nm.
  • De industrie-standaard duplexschakelaar van LC.
  • SR van IBM SFP+ bij Multimode Vezel (MMF).
  • Digitale Optische Controle (DOM).

 

Toepassing

  • 10GBASE-SR/SW
  • 10G vezelkanaal
  • Andere optische verbinding

 

Specificatie:

 

P/N IBM 44W4408
Datarate 10Gb
Wavelenght 850nm
Afstand 300meter
Zender VCSEL
Ontvanger SPELD
DDM/DOM Ja
Media MMF
Werkende Temperatuur 0°C aan +70°C
Beschikbaar Compatibel Merk IBM

 

 

Concurrentievoordelen:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/IBM…)
4. OEM/ODM aangepast etiket
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

 

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)