Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische transceiver

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

China van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC leverancier

Grote Afbeelding :  van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: 44W4408

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of 20pcs in Plastic dienblad
Levertijd: 1~3working dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 60,000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: Tien modules van SFP van de gigabitvezel optische Datarate: 10Gbase-SR
Golflengte: 850nm Afstand: 300meter
Schakelaar: Dubbele LC Toepassing: Optische verbindingen

van het Brokaat de Compatibele 300 Meter van 10GBase-SR 10G BIDI SFP Afstand Dubbele LC

 

 

Compatibel Brokaat44w4408 IBM - de compatibele Zendontvanger van 10GBase-SR SFP+ (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

 

Van de de Vormfactor van 44W4408 van GEZHI zijn de Kleine zendontvangers van (SFP) Pluggable compatibel met de Kleine Pluggable het multi-Sourcingsovereenkomst (MSA) van de Vormfactor. De SFP+-zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend dubbele datasnelheid van 10Gbps en steunafstand tot 300m met MMF. De zendontvangers van SFP+ van GEZHI zijn volgzaam en loodvrije RoHS.

 

 

Eigenschappen:

  • 10gbase-SR Kleine vorm-Factor Pluggable plus (SFP+).
  • Normen gebaseerde 10-Gigabit Ethernet (10gbase-SR). 
  • 10 de lijnsnelheid van Gbit/seconde-.
  • Werkende afstand tot 300m op OM4-vezel.
  • Zendergolflengte 850nm.
  • De industrie-standaard duplexschakelaar van LC.
  • SFP+ SR bij Multimode Vezel (MMF).
  • Digitale Optische Controle (DOM).

 

Toepassing

  • 10GBASE-SR/SW
  • 10G Fibre Channel
  • Andere optische verbinding

 

Specificatie:

 

P/N Compatibel IBM 44W4408
Datarate 10Gb
Wavelenght 850nm
Afstand 300meter
Zender VCSEL
Ontvanger SPELD
DDM/DOM Ja
Media MMF
Werkende Temperatuur 0°C aan +70°C
Beschikbaar Compatibel Merk IBM

 

 

Concurrentievoordelen:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (//Extreme/Juniper/IBM…)
4. OEM/ODM aangepast etiket
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

 

 

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)