Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP-Vezelmodule

LC de dubbele Afstand van 10GBase-Zr 80km van de Schakelaar Optische Zendontvanger

Van goede kwaliteit dwdm mux demux voor verkoop
Van goede kwaliteit dwdm mux demux voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

LC de dubbele Afstand van 10GBase-Zr 80km van de Schakelaar Optische Zendontvanger

China LC de dubbele Afstand van 10GBase-Zr 80km van de Schakelaar Optische Zendontvanger leverancier

Grote Afbeelding :  LC de dubbele Afstand van 10GBase-Zr 80km van de Schakelaar Optische Zendontvanger

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: SFP

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of 20pcs in Plastic dienblad
Levertijd: 1~3working dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 60,000pcs per maand
Contact
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: De heet-pluggable modules van Ethernet SFP Datarate: 10Gbase-Zr
Golflengte: 1550nm Afstand: 80km
Schakelaar: LC dubbel Toepassing: Schakelaar
Hoog licht:

fiber optic transceiver

,

transceiver fiber optic

de Afstand van de Zendontvanger 10GBase-Zr 80km van 10G SFP+

 

Deze SFP+-zendontvanger verstrekt 10GBase-Zr througut tot 80km over single-mode vezel (SMF) bij een golflengte van 1550nm gebruikend een LC-schakelaar.  Dit gemakkelijk te installeren, is hete swappable zendontvanger geprogrammeerd, uniek in series vervaardigd en het gegeven-verkeer en de toepassing getest om ervoor te zorgen dat het identiek zal initialiseren en zal presteren. De digitale optische controle (DOM) steun is ook aanwezig om toegang tot werkende parameters in real time te verlenen. Wij bevinden ons achter de kwaliteit van onze producten en bieden trots een beperkte levengarantie aan.

 

Eigenschappen:

  • 10gbase-Zr Kleine vorm-Factor Pluggable plus (SFP+).
  • Normen gebaseerde 10-Gigabit Ethernet (10gbase-Zr).
  • 10 de lijnsnelheid van Gbit/seconde-.
  • Werkende afstand tot 80km op OS1-vezel.
  • Zendergolflengte 1550nm.
  • De industrie-standaard duplexschakelaar van LC.
  • Singlemode Vezel (SMF).
  • Digitale Optische Controle (DOM).

 

Specificatie:

 

P/N SFP
Datarate 10Gbase Zr
Wavelenght 1550nm
Afstand 80km
Zender EML
Ontvanger APD
DDM/DOM Ja
Media SMF
Werkende Temperatuur 0°C aan +70°C
Beschikbaar Compatibel Merk GEZHI

 

Concurrentievoordelen:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem
4. Houd voorraad, Snelle levering

 

LC de dubbele Afstand van 10GBase-Zr 80km van de Schakelaar Optische Zendontvanger

 

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)