Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische transceiver

LC het dubbele van de Schakelaar Optische Zendontvanger Verenigde Telesis Compatibele systeem van 10GBase-Zr 80km Afstand

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

LC het dubbele van de Schakelaar Optische Zendontvanger Verenigde Telesis Compatibele systeem van 10GBase-Zr 80km Afstand

China LC het dubbele van de Schakelaar Optische Zendontvanger Verenigde Telesis Compatibele systeem van 10GBase-Zr 80km Afstand leverancier

Grote Afbeelding :  LC het dubbele van de Schakelaar Optische Zendontvanger Verenigde Telesis Compatibele systeem van 10GBase-Zr 80km Afstand

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Bij-SP10ZR

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 10 of 20pcs in Plastic dienblad
Levertijd: 1~3working dagen na betaling
Betalingscondities: T/T, Paypal, Western Union
Levering vermogen: 60,000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: De heet-pluggable modules van Ethernet SFP datarate: 10GBASE-Zr
golflengte: 1550nm Afstand: 80km
Connector: LC dubbel Toepassing: Springmes x3112

De verenigde Afstand van de Zendontvanger 10GBase-Zr 80km van Telesis Compatibele 10G SFP+

 

Deze Verenigde compatibele SFP+ zendontvanger bij-SP10ZR van Telesis ® verstrekt productie 10GBase-Zr tot 80km over single-mode vezel (SMF) bij een golflengte van 1550nm gebruikend een LC-schakelaar. Het is gewaarborgd om 100% compatibel systeem met de equivalent Verenigde zendontvanger van Telesis te zijn ®. Dit gemakkelijk te installeren, is hete swappable zendontvanger geprogrammeerd, uniek in series vervaardigd en het gegeven-verkeer en de toepassing getest om ervoor te zorgen dat het identiek zal initialiseren en zal presteren. De digitale optische controle(dom) steun is ook aanwezig om toegang tot werkende parameters in real time te verlenen. Wij bevinden ons achter de kwaliteit van onze producten en bieden trots een beperkte levengarantie aan.

 

GEZHI heeft de Verenigde Compatibele de zendontvangermodule bij-SP10ZR van Telesis in voorraad en de meesten van hen kunnen uit in twee werkdagen verschepen.

 

Elke bij-sp10lr-a wordt ecologisch getest in zijn specifiek haven/platform, dat nalevingscontrole voor afstand, golflengte, verkeersdichtheid en licht omvat.

 

Eigenschappen:

  • De verenigde Telesis-Kleine vorm-Factor van 10GBASE-Zr Pluggable plus (SFP+).
  • Normen gebaseerde 10-Gigabit Ethernet (10GBASE-Zr).
  • 10 de lijnsnelheid van Gbit/seconde-.
  • Werkende afstand tot 80km op OS1 vezel.
  • Zendergolflengte 1550nm.
  • De industrie-standaard duplexschakelaar van LC.
  • Singlemode Vezel (SMF).
  • Digitale Optische Controle (DOM).

 

Toepassing

  • Springmes x3112
  • Springmes x908
  • x610 het Netwerkschakelaar van de reekslaag 3+
  • x900 geavanceerde Laag 3 Schakelaarreeks

 

Specificatie:

 

P/N Bij-SP10ZR
Datarate 10Gbase Zr
Wavelenght 1550nm
Afstand 80km
Zender EML
Ontvanger APD
DDM/DOM Ja
Media SMF
Werkende Temperatuur 0°C aan +70°C
Beschikbaar Compatibel Merk Verenigde Telesis

 

Concurrentievoordelen:


1. Uitstekende kwaliteit en 3 jaar garantie
2. Concurrerende tarifering
3. Volledig compatibel systeem (CISCO/HP/Extreme/Juniper/H3C…)
4. OEM/ODM aangepast etiket
5. Houd voorraad, Snelle levering

 

LC het dubbele van de Schakelaar Optische Zendontvanger Verenigde Telesis Compatibele systeem van 10GBase-Zr 80km Afstand

 

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)