Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische transceiver

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

Optische transceiver

(109)
China 40G van het de Module3.3v Voltage van Infiniband 40G QSFP+ van de de Leveringsvezel de Zendontvangermodule fabriek

40G van het de Module3.3v Voltage van Infiniband 40G QSFP+ van de de Leveringsvezel de Zendontvangermodule

40G van het de Module3.3v Voltage van Infiniband 40G QSFP+ van de de Leveringsvezel de Zendontvangermodule Qsfp-40g-SR Optische de zendontvangermodule van Alcatel-LUCENT 40Gbase-SR4 QSFP+, 100m, MMF, 850nm ... Read More
2019-12-10 11:36:11
China 1550nm SMF 10G XFP Zendontvanger 40km afstand, de Optische Zendontvanger van LC XFP fabriek

1550nm SMF 10G XFP Zendontvanger 40km afstand, de Optische Zendontvanger van LC XFP

1550nm SMF 10G XFP Zendontvanger 40km afstand, de Optische Zendontvanger van LC XFP ' JDSU JXP-01EEAB1 De Optische Module jxp-01EEAB1 1550nm SMF 40km de schakelaar DDM van JDSU van het afstandsbereik LC Deze ... Read More
2019-12-10 11:36:11
China Zendontvanger 1310nm 10km DDM, de Enige Zendontvanger van JDSU 10G XFP van de Wijzevezel fabriek

Zendontvanger 1310nm 10km DDM, de Enige Zendontvanger van JDSU 10G XFP van de Wijzevezel

Zendontvanger 1310nm 10km DDM, de Enige Zendontvanger van JDSU 10G XFP van de Wijzevezel JDSU JXP-01LEAB1 Optische Module 1310nm golflengte 10km van JDSU jxp-01LEAB1 XFP Single-mode Vezel van DDM Deze ... Read More
2019-12-10 11:36:10
China De Zendontvanger van MMF 850 NM 10G XFP fabriek

De Zendontvanger van MMF 850 NM 10G XFP

De Zendontvanger van MMF 850 NM 10G XFP Jxp-01SWAC1 De Optische Transcciver Module MMF, 300 meters, 850 NM-van JDSU jxp-01SWAC1 XFP DOM Deze compatibele XFP zendontvanger van JDSU jxp-01SWAC1 verstrekt ... Read More
2019-12-10 11:36:10
China XFP-de Factoren Pluggable Zendontvanger van de Optica Kleine Vorm Digitale Optische Controle fabriek

XFP-de Factoren Pluggable Zendontvanger van de Optica Kleine Vorm Digitale Optische Controle

XFP-de Factoren Pluggable Zendontvanger van de Optica Kleine Vorm Digitale Optische Controle NETGEAR AXM752 Optische de Zendontvangermodule 1310nm golflengte 10km LC DDM van NETGEAR AXM752 XFP Deze compatibele ... Read More
2019-12-10 11:36:10
China Pluggable de Zendontvangers Multimode Vezel van NETGEAR AXM751 10GBASE Netgear XFP fabriek

Pluggable de Zendontvangers Multimode Vezel van NETGEAR AXM751 10GBASE Netgear XFP

Pluggable de Zendontvangers Multimode Vezel van NETGEAR AXM751 10GBASE Netgear XFP NETGEAR AXM751 Optische de Zendontvangermodule van NETGEAR AXM751 XFP, Multi-mode Vezel, 300 meters, 850 NM-DOM Deze compatibel... Read More
2019-12-10 11:36:10
China van de de Vezelzendontvanger van 10GBASE-ER-XFP XFP de SPELDontvanger voor oc-192/STM-64 fabriek

van de de Vezelzendontvanger van 10GBASE-ER-XFP XFP de SPELDontvanger voor oc-192/STM-64

van de de Vezelzendontvanger van 10GBASE-ER-XFP XFP de SPELDontvanger voor oc-192/STM-64 ENTERASYS 10GBASE-ER-XFP De Optische Module 10GBASE-ER-XFP 1550nm 40km afstandsbereik DDM van ENTERASYS Deze compatibele ... Read More
2019-12-10 11:36:10
China 10GBASE-LR-XFP Optische Verbindingen10g XFP Zendontvanger met Duplexlc-Schakelaar fabriek

10GBASE-LR-XFP Optische Verbindingen10g XFP Zendontvanger met Duplexlc-Schakelaar

10GBASE-LR-XFP Optische Verbindingen10g XFP Zendontvanger met Duplexlc-Schakelaar ENTERASYS 10GBASE-LR-XFP De Optische Zendontvanger 10GBASE-LR-XFP 1310nm golflengte 10km DDM van ENTERASYS Deze compatibele XFP ... Read More
2019-12-10 11:36:10
China de Zendontvanger van 10GBASE-SR-XFP Gigabit Ethernet 10G XFP voor Multimode Voorzien van een netwerk fabriek

de Zendontvanger van 10GBASE-SR-XFP Gigabit Ethernet 10G XFP voor Multimode Voorzien van een netwerk

de Zendontvanger van 10GBASE-SR-XFP Gigabit Ethernet 10G XFP voor Multimode Voorzien van een netwerk ENTERASYS 10GBASE-SR-XFP De Optische Module 10GBASE-SR-XFP MMF, 300 meters, 850 NM-van ENTERASYS DOM Deze ... Read More
2019-12-10 11:36:09
China de Zendontvangermodule van 10GBASE-Zr XFP, 80km het Kanaal van Afstands10g Fifre fabriek

de Zendontvangermodule van 10GBASE-Zr XFP, 80km het Kanaal van Afstands10g Fifre

de Zendontvangermodule van 10GBASE-Zr XFP, 80km het Kanaal van Afstands10g Fifre Brokaat-GIETERIJ 10G-XFP-Zr Brokaat-GIETERIJ de Opticamodule 1550nm wavelenght 80km DDM van 10GBASE-Zr XFP Deze brokaat-GIETERIJ ... Read More
2019-12-10 11:36:09
Page 9 of 11|< 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >|