Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

Optische transceiver

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

Optische transceiver

(109)
China De Modulelr4 Optische Zendontvanger van Check Point 40G QSFP+ van GQ-40g-LR4 40Gb/s, 10km fabriek

De Modulelr4 Optische Zendontvanger van Check Point 40G QSFP+ van GQ-40g-LR4 40Gb/s, 10km

De compatibele QSFP+ LR4 Optische Zendontvanger van Check Point 100% van GQ-40g-LR4 40Gb/s, 10km GQ-40g-LR4 optische Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ LR4, 10km Eigenschappen: ♦ Volgzaam met de Norm van 40G ... Read More
2020-02-10 17:07:27
China De Zendontvangermodule van 40GBASE-SR4 40G Ethernet 850nm QSFP+ fabriek

De Zendontvangermodule van 40GBASE-SR4 40G Ethernet 850nm QSFP+

40GBASE-SR4 de Zendontvangermodule van 40G Ethernet 850nm QSFP+ Beschrijving QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) is een nieuwe Multi-Source Overeenkomst (MSA) voor hoge snelheidstoepassing, zoals ... Read More
2020-02-10 16:25:15
China 80KM 1550nm SM XFP 10g Optische Zendontvanger fabriek

80KM 1550nm SM XFP 10g Optische Zendontvanger

80KM 1550nm SM XFP 10g Optische Zendontvanger Gx-h155-ZRC de Optische Zendontvanger van 10Gbps XFP, 80Km Bereik Eigenschappen: ♦ XFP Volgzaam MSA ♦ Datasnelheid van 9,95 Gbps aan 11.1Gbps ♦ Geen vereiste ... Read More
2020-02-09 18:03:43
China DE ZENDONTVANGER DWDM OC-192/STM-64/10G SONET ER VAN DWDM-XFP-1530,33 10G XFP fabriek

DE ZENDONTVANGER DWDM OC-192/STM-64/10G SONET ER VAN DWDM-XFP-1530,33 10G XFP

Dwdm-xfp-1530,33 10GBase DWDM oc-192/stm-64/10G SONET ER LC, 40 Km, de zendontvanger van 1550,33 NM XFP. GXD-H1xx-ERC de Optische Zendontvanger van 10Gbps XFP DWDM, 40km Bereik Eigenschappen: ♦ Golflengte ... Read More
2020-02-09 17:53:15
China De Module van 40GBASE-SR4 40G QSFP+ voor MMF 850nm 100M qsfp-40g-SR4 fabriek

De Module van 40GBASE-SR4 40G QSFP+ voor MMF 850nm 100M qsfp-40g-SR4

De Module van 40GBASE-SR4 QSFP+ voor MMF 850nm 100M qsfp-40g-SR4 GQ-40g-SR4 optische Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ SR4, 100M Eigenschappen: De optische schakelaar van ♦ MTP/MPO ♦ QSFP+ volgzaam MSA ♦ Digitale ... Read More
2020-02-09 17:26:20
China 10Gb/van de de vezel optische zendontvanger van s XFP module 10km Ce/ROHS/FCC van 1310nm VCSEL fabriek

10Gb/van de de vezel optische zendontvanger van s XFP module 10km Ce/ROHS/FCC van 1310nm VCSEL

10Gb/van de de vezel optische zendontvanger van s XFP module 10km Ce/ROHS/FCC van 1310nm VCSEL Productomschrijving Module van de vezel is de Optische Zendontvanger een component met alle accomodatie die zowel ... Read More
2019-12-10 11:36:31
China Van de de Modulegolflengte 1270~1330nm 10KM van LR4 40G QSFP+ de Transmissieafstand fabriek

Van de de Modulegolflengte 1270~1330nm 10KM van LR4 40G QSFP+ de Transmissieafstand

Van de de Modulegolflengte 1270~1330nm 10KM van LR4 40G QSFP+ de Transmissieafstand Eigenschappen: ♦ Volgzaam met de Norm van 40G Ethernet IEEE802.3ba en 40GBASE-LR4- ♦ QSFP+ volgzaam MSA ♦ Volgzaam met QDR/DDR ... Read More
2019-12-10 11:36:31
China Het compatibele systeem van de Zendontvangersmf Zr LC 80Km 1471nm 100% Adtran van CWDM 10G XFP fabriek

Het compatibele systeem van de Zendontvangersmf Zr LC 80Km 1471nm 100% Adtran van CWDM 10G XFP

Het compatibele systeem van de Zendontvangersmf Zr LC 80Km 1471nm 100% Adtran van CWDM 10G XFP Beschrijving: De Zendontvanger van CWDM XFP van Gezhi stelt uitstekende golflengtestabiliteit, rendabele module ... Read More
2019-12-10 11:36:30
China 40G QSFP+ aan 4x SFP+ AOC QSFP aan vier SFP+ actieve optische doorbraakkabel fabriek

40G QSFP+ aan 4x SFP+ AOC QSFP aan vier SFP+ actieve optische doorbraakkabel

40G QSFP + 4x SFP + AOC QSFP tot vier SFP + actieve optische breakout kabel 40G QSFP + naar SFP + AOC (Cisco QSFP-4X10G-AOC (1M, 2M, 3M, 5M, 7M, 10M) QSFP tot vier SFP + actieve optische breakout kabels) 4x ... Read More
2019-12-10 11:36:30
China 10G-basis-SR 300m 850nm MM.10g XFP Zendontvanger met DDM DWDM oc-192/stm-64/10G SONET fabriek

10G-basis-SR 300m 850nm MM.10g XFP Zendontvanger met DDM DWDM oc-192/stm-64/10G SONET

XFP-10GBase-SR 300m 850nm MM. met DDM DWDM oc-192/stm-64/10G SONET ER Eigenschappen: ♦ Steunen 9.95Gbps aan 10.5Gbps-bitrate ♦ Maximumverbindingslengte van 300m (50um, MMF, 2000MHz.Km) de laser van ♦ 850nm ... Read More
2019-12-10 11:36:29
Page 4 of 11|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >|