Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenPLC Splitter

De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1

China De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1 leverancier
De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1 leverancier De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1 leverancier De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1 leverancier

Grote Afbeelding :  De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-flard Koord

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 1pcs in een plastic zak
Levertijd: 1~3working dagen
Levering vermogen: 100000pcs per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Patch Kabels -modus: Multiwijze
polijsten: FC/PC Lengte: op maat
Toepassing: FTTB Vezeltelling: 12 kernen
Toevoegingsverlies:: < 0=""> Pakket: plastic zak/Bister-doos
Jas: LSZH, PVC

De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1

 

Beschrijving

 

FC/PC de knoestige vlecht, ook genoemd FC-vezel optische bundelvlecht, slechts één eind heeft schakelaar

FC, is het andere eind een vezelkabel die wordt afgesneden, wordt het verbonden aan de andere vezel langs kern

de fusie, schijnt vaak in de optische vezel einddoos om de kabel en de eindapparatuur aan te sluiten.

 

Het heeft hoofdzakelijk twee types: enige wijze knoestige vlechten of multi-mode vlechten. Multi-mode (MM)

de kabelkleur is oranje, golflengte: 850nm, transmissieafstand: 500meters voor korte verbinding.

 

 

Eigenschappen

  1. Is met ANSI, van Bellcore, van TIA/EIA, van CEI, van enz. Internationale en binnenlandse normen in overeenstemming
  2. De actieve verbinding van de vezeltransmissie
  3. Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
  4. Goede wisselvalligheid en herhaalbaarheid
  5. Meestal gebruikte binnenkaderverbinding, eenvoudig, geschikt en economisch
  6. Gemakkelijk te installeren, kleine grootte, grote capaciteit.
  7. Verbindingsdraaddiameters: 2.0mm, 0.9mm.
  8. Vezeltelling: 4 kern 6 kern 8 kern, 10 boort, kern 12 uit.
  9. De ventilator uit vezels hebben een speciale buisbescherming tegen het verdraaien weg of verwonding,
  10. en goede buigende eigenschappen.
  11. Kan schakelaars als gebruiken: FC/PC, FC/APC, SC/PC, SC/APC, ST/PC, ENZ.

 

Optische Indicatoren:

  1. PC-toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; bezinningsvermindering ≥ 50dB;
  2. APC toevoegingsverlies ≤ 0.2dB; Terugkeerverlies ≥ 60dB

Optische Kenmerken

 

Kabeldiameter φ0.9mm, φ2.0mm, φ3.0mm
Toevoegingsverlies ≤0.2dB
Terugkeerverlies PC≥40dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
Uitwisselingsbekwaamheidsproef ≤0.2dB
Het koppelen tijden >1000 keer
Herhaal capaciteit ≤0.1dB
Trillingstest ≤0.1dB (10-60Hz, 1.5mm Volledige omvang)
Treksterkte: 0~15Kg
temperatuur het cirkelen test ≤0.2dB (- 40℃~+85℃, na 5times recycleren)
Lage temperatuurtest ≤0.2dB (- 40℃, het laatst 100 uren)
Test op hoge temperatuur ≤0.2dB (+85℃, het laatst 100 uren)
Trektest ≤0.1dB (0-15Hg trek, φ0.9mm vezeluitzondering)
Temperatuurtest ≤0.2dB (+25℃~+65℃, relatieve vochtigheid 93%, na 100hours)

 

 

Toepassing

  • CATV-netwerk
  • LAN netwerk
  • Het netwerk van de vezeltoegang
  • Telecommunicaties
  • De test van het Gigabitinformatienet
  • Medische instrumenten
  • De industrie en Legergebruik

 

Ordeinformatie

 

FC vezel optische schakelaar

  1. Poolse methode: APC VAN PC UPC
  2. Vezeltelling: 2core, 4core, 6core, 8core, 12 boor, enz. uit
  3. Vezeltype: G652D, G657A, G657A2, G655
  4. Kabeltype: OS1 SM, DE HEREN OM1, OM2, OM3 10G, OM4, ENZ.
  5. Kabellengte: 1meter, 2meter, 3meter,…. Enz.
  6. Pakket: Blaarvakje, plastic zak, document bellenzak

 

De waterdichte Vlecht van de de Vezelbundel van FC/PC-MM. 50/125um Multimode OS1 SM de HEREN OM1

 

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)