Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP Fiber Module

25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor

China 25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor leverancier
25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor leverancier 25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor leverancier 25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor leverancier 25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor leverancier

Grote Afbeelding :  25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM van de Wijzenetlink van Bi Richting Enige de Vezelmedia Convertor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Gz-SFP Media convertor

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price for Fiber Media Converter
Verpakking Details: 1pcs in een Plastic zak voor Vezelmedia Convertor
Levertijd: 2~6working dagen
Betalingscondities: L / C, T / T
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Plaats van herkomst: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: GEZHI
Modelnummer: Vezelmedia Convertor Producttype: media convertor
Datasnelheid: 10/100M vezel optische media convertor Afstand: 25km
Vezelkern: Simplex Vezel: Singlemode
UTP-Haven: RJ45-haven Werkende temperatuur: 0~70 Graadopslag

25KM 10/100 Gigabit Ethernet-WDM Tweerichtings Enige Wijze Netlink

Vezelmedia Convertor 

 

10/100/1000M Vezelmedia Convertor

 

De GEZHI-convertors zijn geclassificeerd als krachtbronmateriaal (PSE), en wanneer op deze wijze gebruikt verstrek tot 5 watts aan volgzaam IEEE 802.3af apparaten (PDs) aandreven, eliminerend de behoefte aan extra bedrading. De GM-31 convertors steunen IEEE 802.3/802.3u/802.3x met 10/100/1000M, volledige/half-duplex, en auto-ontdekt van MDI/mdi-X, verstrekkend een volledige oplossing voor uw netwerk van Vezelethernet.

 

Eigenschappen:

♦ Ondersteunende onderlinge verwisseling tussen 10/100/1000Base-t en 1000Base-SX

♦ Ondersteunende auto-ontdekte full-duplex en half-duplex en zijn

♦ Steunend automatische dwarsverbinding van verdraaide paarinterfaces, die systeem het opdragen en installatie vergemakkelijken

♦ Het steunen van de transmissie van buitengewoon lange VLAN-pakketten

♦ Ondersteunend Quality of Service (QoS) en het verzekeren van de transmissie van VoIP-pakketten

♦ Het steunen van STP om een overtollig netwerk te vormen

 

Toepassing:

het optische Ethernet overbrengende netwerk over lange afstand van ♦ 10/100/1000Mbps Gigabit

 

Beschrijving:

GM-3100 keurt de reeks 10/100/1000M Ethernet-media convertor omschakelingstechnologie goed om media omzetting te vervullen. Het voldoet aan de normen van IEEE802.3z en IEEE802.3ab-, en steunt twee soorten media netwerkverbindingen: 10 /100/1000Base-T en 1000Base-SX/LX. Het inter-bekeerlingen elektrosignalen van 10/100/1000Base-t verdraaide paren met optische signalen die van 1000Base-SX, de transmissieafstand van een netwerk van 100m via koperkabels uitbreiden tot 80km via vezel optische kabels. Het steunt transmissie in multi-mode dubbele vezel; single-mode dubbele vezel, single-mode enige vezel.

 

Technische Beschrijving

 

Parameter Specificaties
Norm IEEE802.3u, 10/100/1000Base-t, 1000Base-SX/LX, IEEE802.3ah, IEEE802.3z/ab
Datatransportbesturing IEEE8.2.3x havendatatransportbesturing en backpressure controle
Transmissiesnelheid 10M/100/1000M auto-negotication
Transmissiewijze Full-duplex/semiduplex (auto-onderhandeling)
Omzettingswijze Opslagtransmissie
MAC-adres VLAN 4K
Bufferruimte 128KB
Pakketlengte Opslagtransmissie: oneindig 9728Bytes, straight-through.
Time-delay 9.6us
Beetjefoutenpercentage <1>
MTBF 100.000 uren
Voeding AC100~265V 50/60Hz/DC5V 1A
Machtsdissipatie <2>
Interface Eletrichaven: RJ45, Vezelhaven: SC/FC of SFP
Ver*draaien-paar Cat.5, Cat.6
Multimode vezel 50/125,62.5/125um
Singlemode vezel 8/125,8.3/125,9/125um
Wavelengh 850nm/1310nm/1550nm
Breng afstand over  
1)Multimode Dualfiber 550m
2)dubbele singlemode vezel 20/40/60/80/100/120Km
3)enige singlemode vezel 20/40/60/80Km
4)Cat.5 ver*draaien-paar 100m
Werkende temperatuur 0~50℃
Opslagtemperatuur -20~70℃
Vochtigheid 5%~90%
Grootte 115 * 77 * 26mm (L*W*H) (kaarttype zonder metaaldoos)
  94mm*70mm*25mm (L*W*H) (Externe voeding)
  140mm*110mm*30mmmm (L*W*H) (Interne voeding)

 

Media het Convertordetail toont:

25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor

 

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

Model golflengte Schakelaar TX haven Vezelwijze TX macht (dBm)

RX sen.

(dBm)

Afstand
GM-3100-SR 850nm SC/ST Rj-45 MM., Duplex -17~-12 ≤-20.0 550m
GM-3100-L2 1310nm SC/FC Rj-45 Duplex SM, -3~-8 ≤-23.0 20km
GM-3100-L4 1310nm SC/FC Rj-45 Duplex SM, -3~-0 ≤-25.0 40km
GM-3100-L6 1310nm SC/FC Rj-45 Duplex SM, >1 ≤-27.0 80km
GM-3101-L2A T1310/R1550 Sc Rj-45 SM, BI-DI -8~-3 ≤-23.0 20km
GM-3101-L2B T1310/R1550 Sc Rj-45 SM, BI-DI -8~-3 ≤-23.0 20km
GM-3101-L4A T1310/R1550 Sc Rj-45 SM, BI-DI -3~0 ≤-23.0 40km
GM-3101-L4B T1550/R1310 Sc Rj-45 SM, BI-DI -3~0 ≤-23.0 40km
GM-3101-L6A T1490/R1550 Sc Rj-45 SM, BI-DI -3~0 ≤-23.0 60km
GM-3101-L6B T1550/R1490 Sc Rj-45 SM, BI-DI -3~0 ≤-23.0 60km

Media Convertortoepassing:

25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor

25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor25KM 10/100M Gigabit Ethernet WDM Tweerichtings Enige de Media van de Wijzevezel Convertor

 

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ariel Yuan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)