Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSFP Fiber Module

RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen

China RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen leverancier
RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen leverancier RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen leverancier RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen leverancier RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen leverancier

Grote Afbeelding :  RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen

Productdetails:

Plaats van herkomst: China, Shenzhen
Merknaam: Gezhi
Certificering: CE,RoHs,FCC
Modelnummer: GLC-T2

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1 stuk
Prijs: US $1 - 15 / Piece | 1 Piece/Pieces for RJ45 Copper SFP Transceiver
Verpakking Details: volgens hoeveelheid, kunnen wij 1 door in doos, of 10pcs in plastic doos of 20pcs aanbieden.
Levertijd: 5-8 het werkdagen
Betalingscondities: T / T, L / C
Levering vermogen: 10000 Stuk / Stukken per week
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Plaats van Oorsprong:: Guangdong, China (Vasteland) Merknaam: Gezhi
Modelaantal:: GLC-T2 naam:: RJ45-de Zendontvanger van Kopersfp
Datasnelheid:: 10/100/1000M Schakelaar:: RJ45
Certificatie:: Ce, RoHS, FCC Compatibel systeem:: Arista, Extreme Jeneverbes,

RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-toepassingen

 

Eigenschappen:

Tot de tweerichtingsgegevens van 1.25Gb/s - verbindingen

De heet-Pluggable SFP voetafdruk van

De uitgebreide waaier van de gevaltemperatuur (0°C aan +70°C)

Volledig metaalbijlage voor lage EMI

Lage machtsdissipatie (typische 1,05 W)

Compacte RJ-45-stekkerassemblage

Toegang tot fysieke laag IC via periodieke bus met 2 draden

10/100/1000Mbps volgzaam in gastheersystemen met SGMII-interface

 

 

Toepassingen:

1,25 Gigabit Ethernet over Kat 5 kabel

 

Beschrijving:

Gs-T2 zendontvangers van (SFP) van de Koper is de Kleine Vorm Pluggable hoge prestaties, rendabele module volgzaam met Gigabit Ethernet en de normen 1000base-t zoals die in IEEE 802. 3-2002 en IEEE 802.3ab worden gespecificeerd, welke supp- die 1000Mbps-datasnelheid tot 100 meters orting over unshielded ver*draaien-paarcategorie 5 kabel bereikt. Het modulesupports1000 Mbps hoogtepunt - duplexdata-links met 5 van de de Omvangmodulatie van de niveauimpuls signalen van (PAM). Alle vier paren in de kabel worden gebruikt met symbooltarief bij 250Mbps op elk paar. De module verstrekt standaard periodieke identiteitskaart-informatie volgzaam met SFP MSA, dat met adres van A0h via het periodieke CMOS EEPROM protocol van 2wire kan worden betreden. Fysiek IC kan ook via de periodieke bus van 2wire op adres ACh worden betreden.

 

Mechanische Afmetingen:

RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen

 

Het opdracht geven van tot Informatie:

 

Artikelnummer Productomschrijving
Gs-T1 1000Mbps slechts, SERDES-interface, Koper SFP

 

Gedetailleerd pakket

 

RJ45-de Zendontvangermodules 378928-B21 HP van Kopersfp voor Gigabit Ethernet-Toepassingen

 

 

Testmateriaal:

 

 de Module jd094b-bx60-D 10GbE 60KM van 10GE SFP+ van de Zendontvanger van 1270/1330nm BIDI SFP

 

 

Contacteer ons

 

GEZHI Photoncis wordt opgericht in 2011, die een belangrijke leverancier voor optische actieve en passieve producten in China is. Wij ontwerpen, ontwikkelen, vervaardigen en verdelen de optische producten om de behoefte van de klant aan optische mededeling in Ethernet, SDH/SONET, Videomonitor, FTTH, WDM Netowrk, Toegangsnetwerk, CATV-Netwerk, EPON-Systeem enz. tevreden te stellen.

 

De beroeps, delicated en passional, met betrouwbare kwaliteit en concurrerende tarifering, de de over--verwachte producten en dienst van GEZHI Photonics levering aan klanten, in de afgelopen jaren, heeft GEZHI het vertrouwen en de grote reputatie van binnenlandse en overzee klanten gewonnen.

 

Certificaten:

 

 SFP+ MODULE SFP-10G-BXU 10G BIDI 1270/1330 60KM

 

10g kies bidi sfp+ 60km van de wijze optische vezel lc 1270/1330nm 10G Optische de Zendontvangermodule van DDM uit 10g kies bidi sfp+ 60km van de wijze optische vezel lc 1270/1330nm 10G Optische de Zendontvangermodule van DDM uit

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ariel Yuan

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)