Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische Schakelaars

2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel

China 2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel leverancier
2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel leverancier 2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel leverancier 2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel leverancier

Grote Afbeelding :  2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-optische Schakelaars

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 2pcs in een schuim met document Vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Levering vermogen: 60000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: Multimode Omleidings Optische Schakelaar golflengte: 850nm
kanaal: 2x2B controletype: Het sluiten of niet-Sluit
Connector: LC/SC/FC/ST (PC OF APC) Toepassing: Het optische Singnal-Verpletteren

2x2Bypass Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel

 

MM. van GEZHI Phothonics 2x2 mijden Mechanische Vezel verbindt de Optische Schakelaar (2X2B-MM. Optische Schakelaar) optische kanalen door een inkomend optisch signaal in een geselecteerde outputvezel opnieuw te richten. Dit wordt bereikt gebruikend een octrooi aangevraagd opto-mechanische merkgebonden configuratie en via een elektrocontrolesignaal geactiveerd.
Alle MM. van 2x2 van GEZHI Photonics mijden steun de Mechanische van de Vezel Optische Schakelaar (2X2B-MM. Optische Schakelaar) al golflengte bij 850nm, biedt het ultrahoge betrouwbaarheid, laag toevoegingsverlies, snelle omschakelingssnelheid evenals tweerichtingsprestaties aan. De optische schakelaars worden wijd gebruikt voor Optische Netwerk, Bescherming, Zender en Ontvangersbescherming, Netwerkproefsysteem en Instrumentations.

 

Eigenschappen

  • Hoge Stabiliteit, Hoge Betrouwbaarheid
  • Epoxy-vrij op Optische Weg
  • Het sluiten en niet-Sluit


Specificatie

Parameters Gz-fsw-2×2B
GolflengtewaaierNM850±40/1300±401260~1650
Het werken avelengthNM850/13001310/1490/1550/1625/1650
ToevoegingsverliesdBType: 0,8 Maximum: 1.2Type: 0,6 Maximum: 0,8
TerugkeerverliesdBMM≥30 SM≥50
OverspraakdBMM≥35 SM≥55
PDLdB≤0.05
WDLdB≤0.25
TDLdB≤0.25
HerhaalbaarheiddB≤±0.02
Voedingv3.0 of 5.0
Leventijden≥107
SchakelaartijdMej.≤8
Transmissiemachtmw≤500
Werkende Temperatuur-20~+70
Opslagtemperatuur-40~+85
Gewichtg16
Afmetingmm(L) (W) 12.0× (H) 8,2 de aanpassing 27.0× is beschikbaar.
 

Spelden

ParametersSpeldenElektrische AandrijvingStatussensor
2×2BOptische Weg156102-33-47-88-9
Niet-sluitP1-P3--------SluitOpenOpenSluit
P1-P4, P2-P3V+----GNDOpenSluitSluitOpen
het sluitenP1-P3----GNDV+SluitOpenOpenSluit
P1-P4 P2-P3V+GND----OpenSluitSluitOpen


Optische Route

Status Status Twee

2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel
 

2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel
 


Ordeinformatie

WijzeGolflengteVoltagetypeControlemodelVezeltypeVezeldiameterVezellengteSchakelaar
S=SM
M=MM
85=850nm
13=1310nm
15=1550nm
13/15=1310/1550nm
X=Others
3=3V
5=5V
L=Latching
N=Non- het Sluiten
5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X=Others
25=250um
90=900um
20=2.0mm
30=3.0mm
X=Others
1=1m
2=1.5m
X=Others
0=None
1=FC/PC
2=FC/APC
3=SC/PC
4=SC/APC
5=ST/PC
6=ST/APC
7=LC/PC
8=LC/APC


2x2 omleiding Optisch Schakelaar Mechanisch Blokkerend type 5V LC/UPC van de MM.850nm Vezel

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)