Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenCWDM Mux demultiplex

Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor

China Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor leverancier

Grote Afbeelding :  Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: Gz-10G CWDM-Systeem

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 1pcs in een schuim met document vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Levering vermogen: 80000Channel per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Productnaam: het Systeem van 10G CWDM Datasnelheid: 155M ~ 11.3Gb/s
Golflengte: 850,1310,1550nm CWDM of DWDM Schakelaar: LC schakelaar & RJ45
Vezeltype: Duplex Toepassing: SDH/Ethernet/CWDM/DWDM

 
 
Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van de vezelmedia van 10G SFP convertor
 
 
Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor
 
 
Productomschrijving                                                                                                                             

Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor

 De convertor van de het Optische signaalregeneratie van OEO

 OEO is de omzettingsmateriaal van de optisch signaalregeneratie dat op het principe van o-e-o wordt gebaseerd. Het product wordt toegepast op de omzetting van de optisch signaalgolflengte, enige wijzeomzetting, relaisversterking, signaalregeneratie en andere gelegenheden en op het gebied van optische mededeling wijd gebruikt.

 

 
Producteigenschap                                                                                                                      
Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor

Volledige toegang: 155Mbps~11.3Gbps;
Volledige de diensttoegang: Ethernet, P/SDH, ATM, enz.
Steun3r functie;
De enige kaart steunt 4 kanaal twee-way/8-kanaal unidirectionele bedrijfsverwerking;
Hoog niveau van integratie door insteekontwerp, dat plaats van kabinet bespaart;
De uitbreiding is zeer geschikt.

 

 

Prestatiesindex
Parameters
Eenheid
Specificaties
 
 
9.95~11.3Gbps
Workingwavelength
NM
850
1310
1550/CWDM/DWDM
 
Transmissieafstand
km
0,3
10
40
80
 
Inputvermogensklasse
dBm
-11~-1
-14~0
-16~0
-24~-7
 
Outputvermogensklasse
dBm
-6~-1
-6~0
-1~+3
0~+4
 
 
 
2.5Gbps
Workingwavelength
NM
1310
1550/CWDM/DWDM
DWDM
 
Transmissieafstand
km
20
40
80
120
 
Inputvermogensklasse
dBm
-18~0
-18~0
-28~-10
-30~-10
 
Outputvermogensklasse
dBm
-5~0
-2~+3
0~+5
0~+5
 
 
 
1.25Gbps
Workingwavelength
NM
850
1310
1550/CWDM/DWDM
Transmissieafstand
km
0,55
10
40
80
120
Inputvermogensklasse
dBm
-18~-3
-18~-3
-24~-1
-24~-1
-31~-9
Outputvermogensklasse
dBm
-9~-3
-9~-3
-5~0
0~+5
0~+5
 
 
622Mbps
Workingwavelength
NM
1310
1550/CWDM
1550
 
Transmissieafstand
km
20
40
80
120
 
Inputvermogensklasse
dBm
-28~-8
28~-8
28~-8
-31~-9
 
Outputvermogensklasse
dBm
-14~-8
-5~0
-3~+2
0~+5
 
 
 
155Mbps
Workingwavelength
NM
1310
1550/CWDM
 
Transmissieafstand
km
20
40
80
120
 
Inputvermogensklasse
dBm
-32~-3
-34~-9
-34~-9
-34~-9
 
Outputvermogensklasse
dBm
-14~-8
-7~-2
-5~0
0~+5
 
Uitstervenverhouding
dB
≥10
dithering prestaties
 
ConformITU-t G.825 (2000)
SMSR
dB
> 30
machtsdissipatie
W
<10
 
 
Producttoepassing
Optische Transmissie

SDH
Ethernet
CWDM/DWDM

Het systeem van CWDM/van DWDM/van SDH/Ethernet-van 10G SFP-vezelmedia convertor

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)