Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische Schakelaars

Kleine Optische de Schakelaar Lage Dwarsbespreking van de Grootte1x8 Mechanische Vezel met LC/UPC-Schakelaar

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

Kleine Optische de Schakelaar Lage Dwarsbespreking van de Grootte1x8 Mechanische Vezel met LC/UPC-Schakelaar

China Kleine Optische de Schakelaar Lage Dwarsbespreking van de Grootte1x8 Mechanische Vezel met LC/UPC-Schakelaar leverancier

Grote Afbeelding :  Kleine Optische de Schakelaar Lage Dwarsbespreking van de Grootte1x8 Mechanische Vezel met LC/UPC-Schakelaar

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-1x8 optische Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 2pcs in een schuim met document Vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 60000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: de Schakelaar van 1x8 fiberopitc golflengte: MM. 850nm/SM 1260~1650nm
Controlemodel: Niet-sluit of het Sluiten Voltagetype: 3v of 5v
Connector: Op maat

Kleine grootte1x8 Mechanische Vezeloptische Schakelaar met LC/UPC-schakelaar

 

 

Mini het type van 1×8 T Optische Schakelaars

 

Beschrijving

 

Het type van 1×8 T van GEZHI Photonics steunt de Mini Mechanische Vezel Optische Schakelaar (de Optische Schakelaar van 1×8) al golflengte bij 1260nm~1650nm of biedt Multimode golflengte van 850nm, het ultrahoge betrouwbaarheid, laag toevoegingsverlies, snelle omschakelingssnelheid evenals tweerichtingsprestaties aan. De optische schakelaars worden wijd gebruikt voor Optische Netwerk, Bescherming, Zender en Ontvangersbescherming, Netwerkproefsysteem en Instrumentations.

 

Eigenschappen

Compact ontwerp, Miniatuurgrootte

Korte omschakelingstijd

Bi-bi-directionalLow optische vervormingen

Lage dwarsbespreking, Laag Toevoegingsverlies

Brede werkende golflengtewaaier

 

Toepassingen

R&D in Laboratorium

Systeem controle

Metropolitan area network

Netwerkbescherming en restauratie

Instrumentatie, het testen, en meting

 

Technische Paremeter

 

Mini het Type van 1×8 T Schakelaar Eenheid Typisch
Verrichtingsgolflengte NM 850nm of 1260~1650nm
Toevoegingsverlies dB <1><1>
Golflengte Afhankelijk Verlies dB <0><0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB <0>
Terugkeerverlies dB MM.: >35, SM: >55
Dwarsbespreking dB MM.: >40, SM: >55
Omschakelingstijd Mej. Typisch: 4 maximum: 10
Herhaalbaarheid dB <>
Duurzaamheid Cycli >10 miljoen
Omschakelingstype   Het sluiten/niet-Sluit
Optische Macht Behandeling mw <500mw>
Werkend Voltage VDC 3V of 5V
Werkende Temperatuur 0~+70
Opslagtemperatuur -40~+85
Vezeltype / SM/MM vezel
Pakketdimensie mm 35L x 35W x 9H

 

Spelden

MINI1x8 T.jpg

 

 

Afmetingen

MINI1x8 T SIZE.jpg

 

Elektrisch

 

Specificaties Voltage Huidig Weerstand
5V het sluiten 4.5~5.5 V 22.2 (±10%) mA 202.5 (±10%) Ω
5V-niet-sluit 4.5~5.5 V 31 (±10%) mA 145 (±10%) Ω
3V het sluiten 2.7~3.3 V 33.3 (±10%) mA 90 (±10%) Ω
3V-niet-sluit 2.7~3.3 V 46.7 (±10%) mA 64.2 (±10%) Ω

 

Het opdracht geven van tot Informatie

X XX X X XX XX X
Wijze Golflengte Voltagetype Controlemodel Vezeldiameter Vezellengte Schakelaar

S=SM 9/125

M5=MM 50/125

M6=MM 62.5/125

85=850nm

13=1310nm

15=1550nm

13/15=1310/1550nm

X=Others

3=3V

5=5V

L=Latching

N=Non- het Sluiten

25=250um

90=900um

05=0.5m

10=1.0m

X=Others

0=None

1=FC/PC

2=FC/APC

3=SC/PC

4=SC/APC

5=ST/PC

6=ST/APC

7=LC/PC

8=LC/APC

X=Others

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)