Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische Schakelaars

1x3 / 3x1 sluitend de Optische Schakelaar 850nm Multimode Wavelenght van de Prismahoge snelheid

Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Van goede kwaliteit CWDM Mux demultiplex voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

1x3 / 3x1 sluitend de Optische Schakelaar 850nm Multimode Wavelenght van de Prismahoge snelheid

China 1x3 / 3x1 sluitend de Optische Schakelaar 850nm Multimode Wavelenght van de Prismahoge snelheid leverancier
1x3 / 3x1 sluitend de Optische Schakelaar 850nm Multimode Wavelenght van de Prismahoge snelheid leverancier 1x3 / 3x1 sluitend de Optische Schakelaar 850nm Multimode Wavelenght van de Prismahoge snelheid leverancier

Grote Afbeelding :  1x3 / 3x1 sluitend de Optische Schakelaar 850nm Multimode Wavelenght van de Prismahoge snelheid

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-1x3T Optische Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 2pcs in een schuim met document Vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 60000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: de Schakelaar van 1x3 fiberopitc golflengte: MM. 850nm/SM 1260~1650nm
Controlemodel: Niet-sluit of het Sluiten Voltagetype: 3v of 5v
Connector: Op maat

1x3 / 3x1 het sluiten van Vezeloptische multimode wavelenght van Prisma Optische Schakelaars 850nm

 

 

1×3 t-type Mechanische Optische Schakelaars

 

 

Beschrijving

Het type van 1×3 T van GEZHI Photonics steunt de Mechanische Vezel Optische Schakelaar (de Optische Schakelaar van 1×3) al golflengte bij 1260nm~1650nm of biedt Multimode golflengte van 850nm, het ultrahoge betrouwbaarheid, laag toevoegingsverlies, snelle omschakelingssnelheid evenals tweerichtingsprestaties aan. De optische schakelaars worden wijd gebruikt voor Optische Netwerk, Bescherming, Zender en Ontvangersbescherming, Netwerkproefsysteem en Instrumentations.

 

Eigenschappen

Compact ontwerp, Miniatuurgrootte

Korte omschakelingstijd

Bi-bi-directionalLow optische vervormingen

Lage dwarsbespreking, Laag Toevoegingsverlies

Brede werkende golflengtewaaier

 

Toepassingen

R&D in Laboratorium

Systeem controle

Metropolitan area network

Netwerkbescherming en restauratie

Instrumentatie, het testen, en meting

 

Technische Paremeter

 

1×3 t-Type Schakelaar Eenheid Typisch
Verrichtingsgolflengte NM 850nm of 1310/1490/1550nm
Toevoegingsverlies dB <0>
Golflengte Afhankelijk Verlies dB <0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB <0>
Terugkeerverlies dB SM: >55 MM.: >40
Dwarsbespreking dB SM: >55 MM.: >40
Omschakelingstijd Mej. Typisch: 4 maximum: 10
Herhaalbaarheid dB <>±0.02
Duurzaamheid Cycli >10 miljoen
Omschakelingstype   Het sluiten/niet-Sluit
Optische Macht Behandeling mw <500mw>
Werkend Voltage VDC 3V of 5V
Werkende Temperatuur -5~+70
Opslagtemperatuur -40~+85
Vezeltype / SM/MM vezel
Pakketdimensie mm 27L x 23W x 8.2H

 

Spelden

1X3 index.jpg

 

 

Optische Route

1x3.png

 

Afmetingen

1x3 optische switch.png

 

Elektrisch

 

Specificaties Voltage Huidig Weerstand
5V het sluiten 4.5~5.5 V 22.2 (±10%) mA 202.5 (±10%) Ω
5V-niet-sluit 4.5~5.5 V 31 (±10%) mA 145 (±10%) Ω
3V het sluiten 2.7~3.3 V 33.3 (±10%) mA 90 (±10%) Ω
3V-niet-sluit 2.7~3.3 V 46.7 (±10%) mA 64.2 (±10%) Ω

 

Het opdracht geven van tot Informatie

X XX X X X XX X XX
Wijze Golflengte Voltagetype Controlemodel Vezeltype Vezeldiameter Vezellengte Schakelaar

S=SM

M=MM

85=850nm

13=1310nm

15=1550nm

13/15=1310/1550nm

X=Others

3=3V

5=5V

L=Latching

N=Non- het Sluiten

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X=Others

25=250um

90=900um

20=2.0mm

30=3.0mm

X=Others

1=1m

2=1.5m

X=Others

0=None

1=FC/PC

2=FC/APC

3=SC/PC

4=SC/APC

5=ST/PC

6=ST/APC

7=LC/PC

8=LC/APC

X=Others

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)