Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenOptische Schakelaars

1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule

China 1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule leverancier
1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule leverancier 1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule leverancier

Grote Afbeelding :  1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: GEZHI or OEM
Certificering: CE/FCC/RoHS/TUV/UL
Modelnummer: GZ-1x4T Optische Schakelaar

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1
Prijs: Get Latest Price
Verpakking Details: 2pcs in een schuim met document Vakje
Levertijd: 2~7working dagen
Betalingscondities: T / T, Western Union
Levering vermogen: 60000pcs per maand
Contact Now
Gedetailleerde productomschrijving
Naam van het product: 1x4 t-type Optische Schakelaar golflengte: MM. 850nm/SM 1260~1650nm
Controlemodel: Het sluiten of niet-Sluit Voltagetype: 3v of 5v
Connector: Op maat

1×4 de mechanische Enige Wijze van de Vezel Optische Schakelaar of Multimode Optische Schakelaarsmodule

 

 

1×4 t-type Mechanische Optische Schakelaars

 

Beschrijving

Het type van 1×4 T van GEZHI Photonics steunt de Mechanische Vezel Optische Schakelaar (de Optische Schakelaar van 1×4) al golflengte bij 1260nm~1650nm of biedt Multimode golflengte van 850nm, het ultrahoge betrouwbaarheid, laag toevoegingsverlies, snelle omschakelingssnelheid evenals tweerichtingsprestaties aan. De optische schakelaars worden wijd gebruikt voor Optische Netwerk, Bescherming, Zender en Ontvangersbescherming, Netwerkproefsysteem en Instrumentations.

 

Eigenschappen

Compact ontwerp, Miniatuurgrootte

Korte omschakelingstijd

Bi-bi-directionalLow optische vervormingen

Lage dwarsbespreking, Laag Toevoegingsverlies

Brede werkende golflengtewaaier

 

Toepassingen

R&D in Laboratorium

Systeem controle

Metropolitan area network

Netwerkbescherming en restauratie

Instrumentatie, het testen, en meting

 

Technische Paremeter

 

1×4T typeschakelaar Eenheid Typisch
Verrichtingsgolflengte NM 850nm of 1310/1490/1550nm
Toevoegingsverlies dB <0>
Golflengte Afhankelijk Verlies dB <0>
Polarisatie Afhankelijk Verlies dB <0>
Terugkeerverlies dB SM: >55 MM.: >40
Dwarsbespreking dB SM: >55 MM.: >40
Omschakelingstijd Mej. Typisch: 4 maximum: 10
Herhaalbaarheid dB <>
Duurzaamheid Cycli >10 miljoen
Omschakelingstype   Het sluiten/niet-Sluit
Optische Macht Behandeling mw <500mw>
Werkend Voltage VDC 3V of 5V
Werkende Temperatuur -5~+70
Opslagtemperatuur -40~+85
Vezeltype / SM/MM vezel
Pakketdimensie mm 27L x 23W x 8.2H

 

Spelden

1x4 index.png

 

 

Optische Route

1x4.png

 

Afmetingen

1x3 optische switch.png

 

Elektrisch

 

Specificaties Voltage Huidig Weerstand
5V het sluiten 4.5~5.5 V 22.2 (±10%) mA 202.5 (±10%) Ω
5V-niet-sluit 4.5~5.5 V 31 (±10%) mA 145 (±10%) Ω
3V het sluiten 2.7~3.3 V 33.3 (±10%) mA 90 (±10%) Ω
3V-niet-sluit 2.7~3.3 V 46.7 (±10%) mA 64.2 (±10%) Ω

 

Het opdracht geven van tot Informatie

X XX X X X XX X XX
Wijze Golflengte Voltagetype Controlemodel Vezeltype Vezeldiameter Vezellengte Schakelaar

S=SM

M=MM

85=850nm

13=1310nm

15=1550nm

13/15=1310/1550nm

X=Others

3=3V

5=5V

L=Latching

N=Non- het Sluiten

5=50/125

6=62.5/125

9=9/125

X=Others

25=250um

90=900um

20=2.0mm

30=3.0mm

X=Others

1=1m

2=1.5m

X=Others

0=None

1=FC/PC

2=FC/APC

3=SC/PC

4=SC/APC

5=ST/PC

6=ST/APC

7=LC/PC

8=LC/APC

X=Others

Contactgegevens
Gezhi Photonics Co.,Ltd

Contactpersoon: Ena Lin

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)