Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

De Zendontvanger van BIDI SFP

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

De Zendontvanger van BIDI SFP

(23)
China de Vezel van de Zendontvangersingel van 1GE BIDI SFP SM TX1310nm/RX1550nm 20km fabriek

de Vezel van de Zendontvangersingel van 1GE BIDI SFP SM TX1310nm/RX1550nm 20km

de Zendontvanger van 1GE BIDI SFP singel vezel SM TX1310nm/RX1550nm 20km Beschrijving: Van GeZhiphotonicssfp gebruiken de Tweerichtings (BiDi) optische zendontvangers innovatieve golflengteafdeling en ... Read More
2017-01-03 10:47:50
China De extreme Singlemode Optische Zendontvanger 1.25g 1310/1550 10km 10059 van de Zendontvangermodule BIDI SFP fabriek

De extreme Singlemode Optische Zendontvanger 1.25g 1310/1550 10km 10059 van de Zendontvangermodule BIDI SFP

Extreme Singlemode Optische Zendontvangermodule BIDI SFP 1.25g 1310/1550 10km 10059 Eigenschappen Tot 1.25Gb/s-gegevens - verbindingen Vriespunt-laserzender en SPELDfotodetector Tot 20km op 9/125µm SMF Heet... Read More
2016-11-30 11:33:47
China 1000BASE-BX Minigbic-Zendontvangermodule 20km de Vezelmodule van Afstandssfp fabriek

1000BASE-BX Minigbic-Zendontvangermodule 20km de Vezelmodule van Afstandssfp

1000BASE-BX Minigbic-Zendontvangermodule 20km de Vezelmodule van Afstandssfp Mgb-LB20 Planeet SFP-Haven 1000BASE-BX mini-GBIC module-20km (WDM, TX: 1550nm) optische zendontvanger De planeet SFP-Haven 1000BASE... Read More
2016-09-29 13:47:33
China Sc-de Zendontvanger van schakelaarbidi, Commerciële Optische de Zendontvangermodule van SFP fabriek

Sc-de Zendontvanger van schakelaarbidi, Commerciële Optische de Zendontvangermodule van SFP

Sc-de Zendontvanger van schakelaarbidi, Commerciële Optische de Zendontvangermodule van SFP Xcvr-010U49 Cienawdm SFP Zendontvanger 1G SFP, SM, TX: 1490nm, RX: 1310nm, 10km Module Ciena 1G SFP, SM, TX: 1490nm, ... Read More
2016-09-29 13:47:33
China SMF-Media Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger voor SONET oc-24-lr-1 fabriek

SMF-Media Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger voor SONET oc-24-lr-1

SMF-Media Tweerichtingsvezel Optische Zendontvanger voor SONET oc-24-lr-1 Xcvr-010U31 De Module van SFP van de Cienabidi zendontvanger 1G, SM, TX: 1310nm, RX: 1490nm, 10km Ciena 1G SFP, SM, TX: 1310nm, RX: ... Read More
2016-09-29 13:47:33
China Van de de Zendontvanger1.25gbps Datarate Router van SMF LC BIDI SFP de Vezelmodule van SFP fabriek

Van de de Zendontvanger1.25gbps Datarate Router van SMF LC BIDI SFP de Vezelmodule van SFP

Van de de Zendontvanger1.25gbps Datarate Router van SMF LC BIDI SFP de Vezelmodule van SFP 1442110G1 Adtran1gige BIDI SFP optische zendontvanger, SM, 10 km, 1310 NM RX/1490 NM TX, SMF LC Adtran 1GigE BIDI SFP, ... Read More
2016-09-29 13:47:33
China De enige Zendontvanger van Wijzefibe BIDI SFP voor Schakelaar om Interface te schakelen fabriek

De enige Zendontvanger van Wijzefibe BIDI SFP voor Schakelaar om Interface te schakelen

De enige Zendontvanger van Wijzefibe BIDI SFP voor Schakelaar om Interface te schakelen Adtran 1GigE BIDI SFP, SM, LC-Schakelaar, 10 km, 1490 NM RX/1310 NM TX, enige vezel is gewaarborgd 100% Compatibel en ... Read More
2016-09-29 13:47:33
China 1000LX kleine Pluggable Zendontvanger bij-spbd10-13 DDM/DOM van de Vormfactor fabriek

1000LX kleine Pluggable Zendontvanger bij-spbd10-13 DDM/DOM van de Vormfactor

1000LX kleine Pluggable Zendontvanger bij-spbd10-13 DDM/DOM van de Vormfactor 1000Base-LX kies wijze BiDi SFP (1310nm Tx, 1490nm Rx) uit 10 km Van GEZHI WDM of van BIDI is de kleine pluggable vorm-factor (SFP) ... Read More
2016-09-29 13:47:33
China 80KM afstandsbidi Optische Zendontvanger, 1550nm SFP LC SX Zendontvanger fabriek

80KM afstandsbidi Optische Zendontvanger, 1550nm SFP LC SX Zendontvanger

80KM afstandsbidi Optische Zendontvanger, 1550nm SFP LC SX Zendontvanger Van GEZHI WDM of van BIDI is de kleine pluggable vorm-factor (SFP) een compacte optische die zendontvanger, module in optische mededeling... Read More
2016-09-29 13:47:33
China LC/Sc-de Zendontvanger70km 1.25Gb/s DFB Zender van het Vezelkanaal BIDI SFP fabriek

LC/Sc-de Zendontvanger70km 1.25Gb/s DFB Zender van het Vezelkanaal BIDI SFP

LC/Sc-de Zendontvanger70km 1.25Gb/s DFB Zender van het Vezelkanaal BIDI SFP Van GEZHI WDM of van BIDI is de kleine pluggable vorm-factor (SFP) een compacte optische die zendontvanger, module in optische ... Read More
2016-09-29 13:47:33
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|