Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

40G QSFP+-Module

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

40G QSFP+-Module

(26)
China 100 de Zendontvanger lan-WDM 10km van Gb/s CFP2 MSA 1310nm met LC-schakelaar fabriek

100 de Zendontvanger lan-WDM 10km van Gb/s CFP2 MSA 1310nm met LC-schakelaar

de Module van 100G CFP2 100 de Zendontvanger lan-WDM 10km van Gb/s CFP2 MSA 1310nm Beschrijving: GC2-H100L-LR4 is een volledig geïntegreerde optische de zendontvangermodule van 100Gbit/s die uit een 1310 NM ... Read More
2017-02-21 10:53:32
China Compatibel systeem met de Zendontvangermodule van CISCO 40GBASE-SR4 40G Ethernet 850nm QSFP+ fabriek

Compatibel systeem met de Zendontvangermodule van CISCO 40GBASE-SR4 40G Ethernet 850nm QSFP+

compatibel systeem met CISCO 40GBASE-SR4 de Zendontvangermodule van 40G Ethernet 850nm QSFP+ Beschrijving QSFP+ (Pluggable Vierling Kleine vorm-Factor plus) is een nieuwe Multi-Source Overeenkomst (MSA) voor ... Read More
2017-02-20 10:02:14
China 40G QSFP+ aan 4x SFP+ AOC QSFP aan vier SFP+ actieve optische doorbraakkabel fabriek

40G QSFP+ aan 4x SFP+ AOC QSFP aan vier SFP+ actieve optische doorbraakkabel

40G QSFP + 4x SFP + AOC QSFP tot vier SFP + actieve optische breakout kabel 40G QSFP + naar SFP + AOC (Cisco QSFP-4X10G-AOC (1M, 2M, 3M, 5M, 7M, 10M) QSFP tot vier SFP + actieve optische breakout kabels) 4x ... Read More
2017-01-20 11:06:03
China Van de de Modulegolflengte 1270~1330nm 10KM van LR4 40G QSFP+ de Transmissieafstand fabriek

Van de de Modulegolflengte 1270~1330nm 10KM van LR4 40G QSFP+ de Transmissieafstand

Van de de Modulegolflengte 1270~1330nm 10KM van LR4 40G QSFP+ de Transmissieafstand Eigenschappen: ♦ Volgzaam met de Norm van 40G Ethernet IEEE802.3ba en 40GBASE-LR4- ♦ QSFP+ volgzaam MSA ♦ Volgzaam met QDR/DDR ... Read More
2017-01-20 11:05:31
China de Module SR4 MPO 100M van 40G QSFP+ INDUSTRIËLE Temperaturen voor Metro netwerken en Datacentra fabriek

de Module SR4 MPO 100M van 40G QSFP+ INDUSTRIËLE Temperaturen voor Metro netwerken en Datacentra

QSFP+ SR4 MPO 100M (300M optie) INDUSTRIËLE Temperaturen voor Metro netwerken en Datacentra GQ-40G-ESR4 optische Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ SR4, 100M Eigenschappen: ♦ Tot 300m op Multimode Vezel van OM3 ... Read More
2017-01-03 10:20:36
China Finisar FTLC8221RFNM compatibele 100GBASE-SR10 300m CFP2 voor datacentrumsamenvoeging fabriek

Finisar FTLC8221RFNM compatibele 100GBASE-SR10 300m CFP2 voor datacentrumsamenvoeging

Finisar FTLC8221RFNM compatibele 100GBASE-SR10 300m CFP2 voor datacentrumsamenvoeging 100Gigabit CFP2 300m optische zendontvanger Hoog - kwaliteit met Ce, FCC, en RoHS-certificaten Voorwaarde: Gloednieuw ... Read More
2017-01-03 10:19:50
China De Module van 40GBASE-SR4 40G QSFP+ voor MMF 850nm 100M 100% Cisco compatibele qsfp-40g-SR4 fabriek

De Module van 40GBASE-SR4 40G QSFP+ voor MMF 850nm 100M 100% Cisco compatibele qsfp-40g-SR4

De Module van 40GBASE-SR4 QSFP+ voor MMF 850nm 100M 100% Cisco compatibele qsfp-40g-SR4 GQ-40g-SR4 optische Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ SR4, 100M Eigenschappen: De optische schakelaar van ♦ MTP/MPO ♦ QSFP+ ... Read More
2017-01-03 10:19:36
China Cisco Compatibele Duplexlc 1310nm 10km CFP2 100G LR4 voor Breed Area Network (WAN) fabriek

Cisco Compatibele Duplexlc 1310nm 10km CFP2 100G LR4 voor Breed Area Network (WAN)

Cisco Compatibele Duplexlc 1310nm 10km CFP2 100G LR4 voor Breed Area Network (WAN) SFP Transceier SMF 10KM met LC-schakelaar 100G CFP2 LR4 Productdetails 1 duplexlc-vergaarbak optische interface 2 enige +3.3V... Read More
2017-01-03 10:19:02
China Finisarftl410qe2c ftl410qe2c-HP Huawei 02310MHR 40G QSFP+ Module qsfp-40g-SR4 fabriek

Finisarftl410qe2c ftl410qe2c-HP Huawei 02310MHR 40G QSFP+ Module qsfp-40g-SR4

Finisar FTL410QE2C ftl410qe2c-HP Huawei 02310MHR qsfp-40g-SR4 850nm40G0.15km HP 720187-B21 40G 850nm QSFP optische Zendontvanger van 40Gb/s QSFP+ SR4, 100M Eigenschappen: De optische schakelaar van ♦ MTP/MPO ♦ ... Read More
2017-01-03 10:18:48
China SR4 optische Zendontvanger40g QSFP+ Module voor Infiniband-transmissie bij 4ch STR Ddr QDR fabriek

SR4 optische Zendontvanger40g QSFP+ Module voor Infiniband-transmissie bij 4ch STR Ddr QDR

de Optische Zendontvanger qsfp-40g-SR4 van 40Gb/s QSFP+ SR4 voor Infiniband-transmissie bij 4ch STR, Ddr en QDR Productmodel: Qsfp-40g-SR4 Eigenschappen: 4 de zendontvangermodules van de kanalenfull-duplex ... Read More
2017-01-03 10:17:05
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|