Co. van Gezhiphotonics, Ltd

SFP-Vezelmodule - Uw Gedroomd Netwerk!

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Producten

De Modules van JENEVERBESSENsfp

Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Van goede kwaliteit Cisco SFP-modules voor verkoop
Zeer het gemakkelijk te behandelen, snel waren verschepen, en de prijzen uitstekend. Wat meer u konden vragen om.

—— Charles Lundy

Zeer tevreden met de dienst. De orde kwam onmiddellijk aan en het product was precies wat ik verwachtte. Ik zal GEZHI Company in mijn Favoriete Lijst houden.

—— Lewis

Als herhalingsklant, kan ik getuigen dat de kopers eerlijke prijzen, geschikte leveringen kunnen gewoonlijk sneller verwachten dan beloofde, en algemene tevredenheid met

—— Craig Sherman

Ik ben online Chatten Nu

De Modules van JENEVERBESSENsfp

(22)
China Jeneverbes SFP - GE40KM - van de de zendontvangermodule van 1000Base de EX sfp schakelaar van de vezel optische lc 40 Km 1310 NM fabriek

Jeneverbes SFP - GE40KM - van de de zendontvangermodule van 1000Base de EX sfp schakelaar van de vezel optische lc 40 Km 1310 NM

Jeneverbes SFP-GE40KM 1000Base de EX zendontvanger van LC 40 Km 1310 NM SFP Beschrijving De SFP-zendontvangers zijn hoge prestaties, rendabele modules ondersteunend dubbele datasnelheid van 1.25Gbps/1.0625Gbps ... Read More
2017-02-27 09:51:23
China 10GBASE-ER Modules 1550nm, 40km SFP Optische Zendontvanger van Jeneverbessensfp fabriek

10GBASE-ER Modules 1550nm, 40km SFP Optische Zendontvanger van Jeneverbessensfp

10GBASE-ER Modules 1550nm, 40km SFP Optische Zendontvanger van Jeneverbessensfp Ex-SFP-10ge-ER Jeneverbessensfp+ optische zendontvanger 10GBASE-ER, 1550nm, 40km bereik op single-mode vezellc schakelaar GEZHI is ... Read More
2016-11-30 11:04:08
China 10GBASE-LR van de de Vezelmodule LC van SFP van het Jeneverbessenkoper Zendontvanger van de de Wijzevezel de Enige fabriek

10GBASE-LR van de de Vezelmodule LC van SFP van het Jeneverbessenkoper Zendontvanger van de de Wijzevezel de Enige

10GBASE-LR van de de Vezelmodule LC van SFP van het Jeneverbessenkoper Zendontvanger van de de Wijzevezel de Enige Ex-SFP-10ge-LR De Module 10GBASE-LR, 1310nm, 10km bereik van de jeneverbessensfp+ Vezel op ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China 220m Multimode Vezelzendontvanger van Jeneverbessen Compatibele SFP modules10GBASE-LRM fabriek

220m Multimode Vezelzendontvanger van Jeneverbessen Compatibele SFP modules10GBASE-LRM

220m Multimode Vezelzendontvanger van Jeneverbessen Compatibele SFP modules10GBASE-LRM Ex-SFP-10ge-LRM Jeneverbes SFP+ 10GBASE-LRM, LC-schakelaar, 1310nm, 220m bereik op multimode vezel GEZHI is de originele ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China 10GBASE-SR Modules 850nm Golflengte MMF 300 Meter 10G BIDI SFP van Jeneverbessensfp fabriek

10GBASE-SR Modules 850nm Golflengte MMF 300 Meter 10G BIDI SFP van Jeneverbessensfp

10GBASE-SR Modules 850nm Golflengte MMF 300 Meter 10G BIDI SFP van Jeneverbessensfp Ex-SFP-10ge-SR Jeneverbessensfp+ 10GBASE-SR, LC-schakelaar, 850nm, 300m bereik op 50 microns multimode vezel, 33m op 62.5 ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China Oc-3 de Modules van jeneverbessensfp 40 km-Zendontvanger van SFP LC SX van de Afstands de Enige Wijze fabriek

Oc-3 de Modules van jeneverbessensfp 40 km-Zendontvanger van SFP LC SX van de Afstands de Enige Wijze

Oc-3 de Modules van jeneverbessensfp 40 km-Zendontvanger van SFP LC SX van de Afstands de Enige Wijze SFP-oc3-lr-j Module oc-3 van de jeneverbessenvezel de optische zendontvanger van SFP 1310 NM 40 km bereik ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China van de de Zendontvangermodule 100Mbase-IRL-j van 15 km Minigbic de Jeneverbessenzendontvangers fabriek

van de de Zendontvangermodule 100Mbase-IRL-j van 15 km Minigbic de Jeneverbessenzendontvangers

van de de Zendontvangermodule 100Mbase-IRL-j van 15 km Minigbic de Jeneverbessenzendontvangers SFP-oc3-IRL-j Jeneverbessen minigbic zendontvanger oc-3 SFP-module100base 1310 NM 15 km bereik single-mode GEZHI is ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China 100Base-SR Multimode de Modules Duplexlc SFP Zendontvanger van SFP van het Jeneverbessenkoper fabriek

100Base-SR Multimode de Modules Duplexlc SFP Zendontvanger van SFP van het Jeneverbessenkoper

100Base-SR Multimode de Modules Duplexlc SFP Zendontvanger van SFP van het Jeneverbessenkoper SFP-oc3-SR-j Jeneverbes oc-3 optisch de zendontvanger 100Base-SR van SFP 1310 NM 2 km bereik multimode GEZHI is de ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China 1000BASE-t de Modules van Jeneverbessensfp, 100M de Zendontvanger van SFP van het Afstandskoper fabriek

1000BASE-t de Modules van Jeneverbessensfp, 100M de Zendontvanger van SFP van het Afstandskoper

1000BASE-t de Modules van Jeneverbessensfp, 100M de Zendontvanger van SFP van het Afstandskoper Qfx-SFP-1ge-t of ctp-SFP-1ge-t De Module van de het Koperzendontvanger van jeneverbessensfp 1000BASE-t voor ... Read More
2016-11-30 11:04:07
China van de Jeneverbessensfp van 1000BASE-SX Gigabit Ethernet de Modules 850 NM MMF 550 m-Transmissie fabriek

van de Jeneverbessensfp van 1000BASE-SX Gigabit Ethernet de Modules 850 NM MMF 550 m-Transmissie

van de Jeneverbessensfp van 1000BASE-SX Gigabit Ethernet de Modules 850 NM MMF 550 m-Transmissie Qfx-SFP-1ge-SX De Optica van jeneverbessensfp 1000BASE-SX Gigabit Ethernet, 850 NM voor maximaal 550 m-transmissi... Read More
2016-11-30 11:04:07
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|